CryptoMining.Net
CryptoMining - Майнінг криптовалют
Шановні відвідувачі! Якщо ви цікавитеся актуальною інформацією зі світу Bitcoin і інших криптовалют, а також бажаєте поповнити свій багаж знань в сфері майнінгу (видобутку) Bitcoin і альтернативних криптовалют - ви потрапили в потрібне місце! Ми вітаємо вас на нашому сайті.

Сайт CryptoMining.Net створений з метою актуального інформування всіх, хто цікавиться, найбільш важливою і свіжою інформацією, що стосується, в першу чергу, майнінгу Bitcoin і інших криптовалют. Особливу увагу ми присвячуємо оглядам нового обладнання для майнінгу, програмного забезпечення, а також ринку послуг з усього світу. Читати далі »
All About Cryptocurrency Mining
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Головна сторінка » Crypto-валюти » До халвінгу біткойна залишилося 250 днів

До халвінгу біткойна залишилося 250 днів

Розділ: Crypto-валюти Без коментарів      
До халвінгу біткойна залишилося 250 днів

До зниження винагороди за майнінг блоку біткойна залишилося рівно 250 днів. Після цього винагороду в BTC, що отримується майнером, буде зменшено вдвічі - з нинішніх 12,5 BTC до 6,25 BTC.

В міру наближення цієї знаменної події експерти розмірковують про те, чи спричинить ця подія зростання цін на біткойни. Якщо історія в якійсь мірі може служити орієнтиром, то так і повинно статися.

Це буде вже третій халвінг біткойна, в результаті чого пропозиція видобутих BTC на ринку скоротиться вдвічі.

Згідно базовим економічним принципам, якщо попит на актив збільшується або залишається таким же, а його обсяг скорочується, то ціна повинна зростати.

Так відбувалося з ціною біткойна після двох попередніх халвінгів: менше, ніж через рік після першого скорочення винагороди за блок, у 2012 році, BTC виріс в 10 разів і більше ніж на 400% протягом року після другого скорочення в 2016 році.

Популярний трейдер, Moon Overlord, зробив прогноз, заснований на історичних фактах ще в квітні. Він впевнений в дампі криптовалюти за рік до настання третього халвінгу.

Також він порекомендував купувати біткойни по поки ще зниженою ціною, так як майбутнє зростання зробить криптовалюту ще менш доступною.Дійсно, в травні цього року Bitcoin вже показав значне зростання: з приблизно $5200 на початку місяця ціна зросла до $8200, піднявшись більш, ніж на 57%.
Теги: Bitcoin
Вам сподобався матеріал? Подякувати легко!
Будемо вам вдячні, якщо поділитеся цим матеріалом в соціальних мережах:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Ledger Nano X - The secure hardware wallet