CryptoMining.Net
CryptoMining - Майнінг криптовалют
Шановні відвідувачі! Якщо ви цікавитеся актуальною інформацією зі світу Bitcoin і інших криптовалют, а також бажаєте поповнити свій багаж знань в сфері майнінгу (видобутку) Bitcoin і альтернативних криптовалют - ви потрапили в потрібне місце! Ми вітаємо вас на нашому сайті.

Сайт CryptoMining.Net створений з метою актуального інформування всіх, хто цікавиться, найбільш важливою і свіжою інформацією, що стосується, в першу чергу, майнінгу Bitcoin і інших криптовалют. Особливу увагу ми присвячуємо оглядам нового обладнання для майнінгу, програмного забезпечення, а також ринку послуг з усього світу. Читати далі »
All About Cryptocurrency Mining
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Головна сторінка » Crypto-валюти » Хардфорк Monero: з 30 листопада з'явиться новий PoW RandomX

Хардфорк Monero: з 30 листопада з'явиться новий PoW RandomX

Розділ: Crypto-валюти Без коментарів      
Хардфорк Monero: з 30 листопада з'явиться новий PoW RandomX

Дорожня мапа для нового релізу XMR (v0.15) і відповідного хардфорку, який представить новий PoW RandomX в валютному протоколі, була оприлюднена під час зустрічі між усіма розробниками Monero і членами спільноти.

Згідно інфографіку, нова версія ядра Monero буде доступна 31 жовтня 2019 року і забезпечить випуск протоколу XMR версії 0.15.

Як тільки будуть випущені нові клієнти для гаманців, нод і інструментів для криптомайнінгу, на блоці 1978433 буде запущений хардфорк Monero. Це трапиться приблизно в другій половині дня, в суботу 30 листопада.


На даний момент ми не знаємо повний список змін нового релізу Monero, він буде опублікований після випуску нової версії програмного забезпечення, тобто після 31 жовтня.

На даний момент відомо, що впровадження нового Proof-of-Work RandomX, розробка і тестування ведуться безперервно з січня минулого року.

Proof-of-Work внесе суттєві зміни в порівнянні з поточним CryptoNight-R, оскільки виключить ASIC і FPGA з майнінгу криптовалюти. Крім того, робота цього алгоритму оптимізована для використання класичного CPU (центрального процесора комп'ютера), його інструкцій, кешу і архітектури, при цьому продуктивність майнінгу за допомогою відеокарт різко впаде.

Перші тести процесорів виявили перевагу в продуктивності нових процесорів AMD Ryzen, зокрема процесорів третього покоління, заснованих на архітектурі ZEN 2.

Ці моделі процесорів можуть похвалитися великою кількістю кешів першого, другого і третього рівнів, практично вдвічі більше, ніж перше і друге покоління AMD Ryzen і поточні рішення, пропоновані Intel.

Крім того, будучи виготовленими з використанням семи нанометрів на тайванському ливарному заводі TSMC, вони забезпечують високу енергоефективність при видобутку в Monero на PoW RandomX.

В даний час найбільш продуктивною моделлю, безумовно, є Ryzen 9 3900x, оснащений 12 ядрами і 24 потоками з базовою частотою 3,8 ГГц. Цей процесор може розвивати швидкість до 11500-12000 H/s при споживаній потужності близько 150 Вт. Ціна при цьому не найнижча, Ryzen 3900x важко знайти менше, ніж за €600.

Модель з найвищим співвідношенням ціна/продуктивність однозначно Ryzen 5 3600 - рішення з шістьма ядрами і 12 потоками, які працюють на базовій частоті 3,6 ГГц. Він може отримати хешрейт до 6300 H/s, все це при енергоспоживанні близько 80-90 Вт для одного процесора і ціною нижче €200.
Теги: Monero
Вам сподобався матеріал? Подякувати легко!
Будемо вам вдячні, якщо поділитеся цим матеріалом в соціальних мережах:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Ledger Nano X - The secure hardware wallet