CryptoMining.Net
CryptoMining - Майнінг криптовалют
Шановні відвідувачі! Якщо ви цікавитеся актуальною інформацією зі світу Bitcoin і інших криптовалют, а також бажаєте поповнити свій багаж знань в сфері майнінгу (видобутку) Bitcoin і альтернативних криптовалют - ви потрапили в потрібне місце! Ми вітаємо вас на нашому сайті.

Сайт CryptoMining.Net створений з метою актуального інформування всіх, хто цікавиться, найбільш важливою і свіжою інформацією, що стосується, в першу чергу, майнінгу Bitcoin і інших криптовалют. Особливу увагу ми присвячуємо оглядам нового обладнання для майнінгу, програмного забезпечення, а також ринку послуг з усього світу. Читати далі »
All About Cryptocurrency Mining
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Головна сторінка » Crypto-валюти » Хардфорк Ravencoin на час знизив хешрейт

Хардфорк Ravencoin на час знизив хешрейт

Розділ: Crypto-валюти Без коментарів      
Хардфорк Ravencoin на час знизив хешрейт

Нарешті відбувся довгоочікуваний хардфорк Ravencoin (RVN), про який спільнота розробників заявила ще в серпні минулого року. Після його проведення, а він був націлений на виключення ASIC і FPGA, на недовгий час хешрейт мережі Ravencoin (RVN) впав на 70%, повернувшись до значень, типових для липня минулого року.

Боротьба з ASIC полягала в зміні PoW валюти, який тепер став алгоритмом майнінгу X16Rv2. RavenCoin (RVN) - валюта, добре відома майнерам криптовалюта, створена в 2018 році як криптовалюта, що підходить для GPU-майнерів, і не вдавалася до проведення ICO або IEO. Це пояснює швидко зростаючу популярність активу і додавання в лістинг на найбільші біржі криптовалют, в тому числі Binance.

Нещодавно Binance оголосила про своє рішення підтримати форк Ravencoin, оновивши клієнти і вузли його інфраструктури до останніх релізів, доступних для протоколу Ravencoin (версія 2.5.0).

Завдяки новій версії Proof-of-Work, прийнятій Ravencoin (RVN), оригінальний алгоритм майнінгу X16R еволюціонував до версії X16Rv2, а ASIC і FPGA були тимчасово виключені з майнінгу Ravencoin. У зв'язку з цим до форку хешрейт з 27 TХ/с впав до поточних 8 TХ/с, втративши близько 70%.

X16Rv2 представляє нову функцію хешування (Tiger) в трьох різних частинах поточного алгоритму X16R. У X16Rv2 він виконується до алгоритмів Luffa512, Keccak512 і SHA512, вже існуючих і використовуваних старим PoW. Отже, будь-які ASIC і FPGA, розроблені для Ravencoin, повинні будуть виконувати функцію, для якої не були запрограмовані, інакше вони будуть виключені з процесу.

Ймовірно, програмістам FPGA знадобиться деякий час, щоб відтворити потік бітів для майнінгу на новому PoW, завдяки чому хешрейт знову може вирости.

Цікаво, що недавно окремі китайські компанії оголосили про випуск ASIC'ів для майнінгу Ravencoin. На даний момент незрозуміло, чи зможуть ці ASIC працювати на новому RVN PoW, хоча, якщо врахувати специфікацію, цілком можливо, що в майбутніх прошивках ці машини підтримають майнінг RVN, зробивши недавній хардфорк марним.
Теги: Ravencoin
Вам сподобався матеріал? Подякувати легко!
Будемо вам вдячні, якщо поділитеся цим матеріалом в соціальних мережах:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Ledger Nano X - The secure hardware wallet