CryptoMining.Net
CryptoMining - Майнінг криптовалют
Шановні відвідувачі! Якщо ви цікавитеся актуальною інформацією зі світу Bitcoin і інших криптовалют, а також бажаєте поповнити свій багаж знань в сфері майнінгу (видобутку) Bitcoin і альтернативних криптовалют - ви потрапили в потрібне місце! Ми вітаємо вас на нашому сайті.

Сайт CryptoMining.Net створений з метою актуального інформування всіх, хто цікавиться, найбільш важливою і свіжою інформацією, що стосується, в першу чергу, майнінгу Bitcoin і інших криптовалют. Особливу увагу ми присвячуємо оглядам нового обладнання для майнінгу, програмного забезпечення, а також ринку послуг з усього світу. Читати далі »
All About Cryptocurrency Mining
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Головна сторінка » Crypto-новини » Віталік Бутерін: я вірю в Ethereum 2.0, але сумніваюся в його прийнятті учасниками мережі

Віталік Бутерін: я вірю в Ethereum 2.0, але сумніваюся в його прийнятті учасниками мережі

Розділ: Crypto-новини Без коментарів      
Віталік Бутерін: я вірю в Ethereum 2.0, але сумніваюся в його прийнятті учасниками мережі

Творець Ethereum, Віталік Бутерін, впевнений у перспективах запуску нульової фази переходу екосистеми Ethereum в стадію 2.0 і заявив, що це станеться в наступному році. Про це, а також про свої сумніви в прийнятті спільнотою переходу на механізм консенсусу Proof-of-Stake він розповів в підкасті «80 000 hours».

Бутерін зазначив, що вірить у потенціал технології розподіленого реєстру, однак, на даному етапі дуже мало фактичного розгортання блокчейн-додатків за межами криптовалюти.

Він переконаний, що головним кроком у розвитку блокчейн-технологій є рішення проблеми масштабованості.

15 транзакцій в секунду - це практично нічого. Якщо ви хочете впливати на глобальну економіку, необхідно домогтися проведення десятків тисяч транзакцій в секунду. І Ethereum 2.0 з шардінгом, сподіваюся, дозволить це зробити.


Однак, за словами Бутеріна, незважаючи на серйозне технологічне опрацювання технології, він не може з впевненістю сказати, наскільки самі учасники мережі зацікавлені в підтримці децентралізації після переходу на механізм консенсусу Proof-of-Stake.

Наприклад, люди просто будуть ліниві і запустять всі свої стекінгові ноди на AWS. Або вони будуть ще ледачіші і просто для участі в стекінгу відправлять гроші на Binance, а Binance буде займатися стекінгом для всіх. Чи будуть люди здійснювати стекінг небезпечними способами, які приведуть до зломів? І наскільки децентралізованим буде процес насправді?


Крім того, Бутерін розповів, що є великим прихильником технології мультипідписів, проте її масштабному впровадженню різними організаціями і приватними особами заважає проблема зручності у використанні.

Творець Ethereum також переконаний, що блокчейн може вирішити багато проблем в сфері кібербезпеки і збереження особистих даних і коштів користувачів, проте критики технології не дивляться на її перспективи, однак «вони зможуть зрозуміти це з часом». Проте, розподілений реєстр можна вважати універсальною відповіддю на всі запитання.

У людей часто виникає таке враження, що блокчейн - це технологія, яка забезпечує довіру. Але реальність така, що він забезпечує певний вид довіри для конкретного виду претензій.
Теги: Ethereum
Вам сподобався матеріал? Подякувати легко!
Будемо вам вдячні, якщо поділитеся цим матеріалом в соціальних мережах:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Ledger Nano X - The secure hardware wallet