CryptoMining.Net
CryptoMining - Майнінг криптовалют
Шановні відвідувачі! Якщо ви цікавитеся актуальною інформацією зі світу Bitcoin і інших криптовалют, а також бажаєте поповнити свій багаж знань в сфері майнінгу (видобутку) Bitcoin і альтернативних криптовалют - ви потрапили в потрібне місце! Ми вітаємо вас на нашому сайті.

Сайт CryptoMining.Net створений з метою актуального інформування всіх, хто цікавиться, найбільш важливою і свіжою інформацією, що стосується, в першу чергу, майнінгу Bitcoin і інших криптовалют. Особливу увагу ми присвячуємо оглядам нового обладнання для майнінгу, програмного забезпечення, а також ринку послуг з усього світу. Читати далі »
All About Cryptocurrency Mining
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Головна сторінка » Crypto-новини » Coinbase Pro запустить трейдинг DASH 17 вересня 2019 року

Coinbase Pro запустить трейдинг DASH 17 вересня 2019 року

Розділ: Crypto-новини Без коментарів      
Coinbase Pro запустить трейдинг DASH 17 вересня 2019 року

Велика американська криптобіржа, Coinbase, оголосила, що її професійна торгова платформа Coinbase Pro запустить підтримку монети DASH на наступному тижні.

Згідно з повідомленням в Medium, Coinbase Pro почне приймати депозити DASH, починаючи з понеділка «не менше ніж за 12 годин до початку повної торгівлі».

Запуск торгівлі DASH запланований на 9 годину ранку за Стандартно-тихоокеанським часом 17 вересня 2019 р. Компанія також зазначила:

Після того, як на платформі з'явиться достатня кількість DASH, торгівля по інструментах DASH/USD і DASH/BTC почнеться поетапно: з режиму «тільки пост-трейдинг» і закінчуючи повною торгівлею, якщо будуть досягнуті наші показники здорового ринку.


Не для всіх і не всі відразу

Криптобіржа також уточнила, що «не кожен зможе насолодитися новими функціями».

Згідно з оголошенням, DASH буде доступний в юрисдикціях, які підтримуються Coinbase, за винятком штату Нью-Йорк і Великобританії. Додаткові регіони «можуть бути додані пізніше».

Біржа стверджує, що DASH приймається більше, ніж 4000 продавцями по всьому світу, проте в повідомленні також вказується:

Хоча DASH є криптовалютою, оптимізованою для платежів з опціональними функціями швидкості і конфіденційності, торгова платформа не підтримуватиме їх у повній формі в даний час.
Теги: DASH
Вам сподобався матеріал? Подякувати легко!
Будемо вам вдячні, якщо поділитеся цим матеріалом в соціальних мережах:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Ledger Nano X - The secure hardware wallet