CryptoMining.Net
CryptoMining - Майнінг криптовалют
Шановні відвідувачі! Якщо ви цікавитеся актуальною інформацією зі світу Bitcoin і інших криптовалют, а також бажаєте поповнити свій багаж знань в сфері майнінгу (видобутку) Bitcoin і альтернативних криптовалют - ви потрапили в потрібне місце! Ми вітаємо вас на нашому сайті.

Сайт CryptoMining.Net створений з метою актуального інформування всіх, хто цікавиться, найбільш важливою і свіжою інформацією, що стосується, в першу чергу, майнінгу Bitcoin і інших криптовалют. Особливу увагу ми присвячуємо оглядам нового обладнання для майнінгу, програмного забезпечення, а також ринку послуг з усього світу. Читати далі »
All About Cryptocurrency Mining
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Головна сторінка » Crypto-новини » Понад 600 000 нових ASIC-майнерів могли підключитися до мережі Bitcoin за останні три місяці

Понад 600 000 нових ASIC-майнерів могли підключитися до мережі Bitcoin за останні три місяці

Розділ: Crypto-новини Без коментарів      
Понад 600 000 нових ASIC-майнерів могли підключитися до мережі Bitcoin за останні три місяці

Згідно з даними майнінгового пулу BTC.com, хешрейт мережі Bitcoin останні два тижні перебував на рівні близько 85 EH/s. При цьому складність майнінгу скорегувалася до нового рекорду майже в 12 трлн.

Цього літа на ринку з'явилися декілька нових моделей ASIC-майнерів з середньою хеш-потужністю близько 55 TH/s. Якщо припустити, що зростання хешрейту на 35 EH/s з середини червня було результатом роботи цих нових моделей, то простий розрахунок говорить про те, що за цей час до мережі підключено більше 600 000 таких машин (1 EH/s = 1 мільйон TH/s).

Ці потужні майнери виробляються такими компаніями як Bitmain, Canaan, InnoSilicon, MicroBT і коштують від $1500 до $2500 за штуку. Таким чином, якщо до мережі підключилося понад півмільйона з них, то провідні виробники обладнання для майнінгу могли отримати прибуток в $1 мільярд за останні три місяці.

Великі виробники майнерів вже розпродали обладнання, поставки якого заплановані на кінець року. У звіті аналітичної компанії TokenInsight, опублікованому в п'ятницю, 13 вересня, йдеться: «Після різкого зростання ціни Bitcoin ... більшість майнінгових компаній повідомили про серйозні дефіцити, а попередні замовлення у 2 і 3 кварталі повинні бути виконані до кінця року».

За оцінками компанії, складність майнінгу збереже свій темп зростання, який до кінця року досягне 15 трлн, а хешрейт Bitcoin перевищить рівень в 100 EH/s.
Теги: ASIC Bitcoin
Вам сподобався матеріал? Подякувати легко!
Будемо вам вдячні, якщо поділитеся цим матеріалом в соціальних мережах:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Ledger Nano X - The secure hardware wallet