CryptoMining.Net
CryptoMining - Майнінг криптовалют
Шановні відвідувачі! Якщо ви цікавитеся актуальною інформацією зі світу Bitcoin і інших криптовалют, а також бажаєте поповнити свій багаж знань в сфері майнінгу (видобутку) Bitcoin і альтернативних криптовалют - ви потрапили в потрібне місце! Ми вітаємо вас на нашому сайті.

Сайт CryptoMining.Net створений з метою актуального інформування всіх, хто цікавиться, найбільш важливою і свіжою інформацією, що стосується, в першу чергу, майнінгу Bitcoin і інших криптовалют. Особливу увагу ми присвячуємо оглядам нового обладнання для майнінгу, програмного забезпечення, а також ринку послуг з усього світу. Читати далі »
All About Cryptocurrency Mining
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Головна сторінка » Crypto-новини » Битва ПЗ: «мапа майнінгу» Bitmain проти штучного інтелекту Honeyminer

Битва ПЗ: «мапа майнінгу» Bitmain проти штучного інтелекту Honeyminer

Розділ: Crypto-новини Без коментарів      
Компанія Bitmain випустила програмне забезпечення, для віддаленого контролю власного обладнання майнерів, яке планує розвинути до рівня платформи - світового лідера послуг майнінгового хостингу. Продукт, який отримав гучну назву всесвітньої мапи майнінгу (World Digital Mining Map), призначений для ферм, які заробляють на розміщенні чужого обладнання для видобутку криптовалют.

Битва ПЗ: «мапа майнінгу» Bitmain проти штучного інтелекту Honeyminer

Вони з'явилися у множині на території країн, що розвиваються, в безпосередній близькості від гідроелектростанцій, що забезпечує прямий доступ до дешевої електроенергії.

Бізнес надання оренди та обслуговування чужих майнерів, вигідний низькими стартовими вкладеннями і стабільною оплатою при мінімальних витратах на інфраструктуру і обслуговування. Платформа Bitmain гарантує не тільки віддалений контроль ASIC-майнерів, але і вкаже місця їх можливого розміщення, надаючи додатковий нагляд за допомогою власних інженерів, які здійснюють сервісний супровід проектів.

Ряд експертів стверджує, що частина хостинг-центрів побудовано на інвестиції Bitmain, що вивчає попит на подібного роду послуги. Платформа WDMM дасть точну відповідь на це запитання, надавши компанії звіт по кожній розміщеній одиниці Antminer.

Конкуренцію програмному забезпеченню Bitmain може скласти Honeyminer - компанія, яка розвиває хмарний майнінг для користувачів з будь-яким рівнем досвіду і типом обладнання. Компанія вирішила підвищити ефективність видобутку криптовалют за допомогою штучного інтелекту.

В найближчий час Honeyminer перейде на MinderOS, розроблену Core Scientific. Стартап вже влився до складу компанії і скоро приступить до оновлення ПЗ для хмарного майінінгу.

Core Scientific вже 10 років працює в сегменті штучного інтелекту, впровадження якого значно підвищило ефективність видобутку криптовалют на MinderOS, доведену в період управління фермами з видобутку Bitcoin SV.
Теги: Bitmain
Вам сподобався матеріал? Подякувати легко!
Будемо вам вдячні, якщо поділитеся цим матеріалом в соціальних мережах:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Ledger Nano X - The secure hardware wallet