CryptoMining.Net
CryptoMining - Майнінг криптовалют
Шановні відвідувачі! Якщо ви цікавитеся актуальною інформацією зі світу Bitcoin і інших криптовалют, а також бажаєте поповнити свій багаж знань в сфері майнінгу (видобутку) Bitcoin і альтернативних криптовалют - ви потрапили в потрібне місце! Ми вітаємо вас на нашому сайті.

Сайт CryptoMining.Net створений з метою актуального інформування всіх, хто цікавиться, найбільш важливою і свіжою інформацією, що стосується, в першу чергу, майнінгу Bitcoin і інших криптовалют. Особливу увагу ми присвячуємо оглядам нового обладнання для майнінгу, програмного забезпечення, а також ринку послуг з усього світу. Читати далі »
All About Cryptocurrency Mining
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Головна сторінка » Загальний розділ » Веб-майнінг все ще в тренді?

Веб-майнінг все ще в тренді?

Розділ: Загальний розділ Без коментарів      
Веб-майнінг все ще в тренді?

Минулої середи французька поліція закрила масивний ботнет, якому вдалося встановити шкідливе ПЗ на більш, ніж 850 000 комп'ютерів. Ця мережа поширювала програми-вимагачі і здійснювала крадіжки даних. Крім того, вона використовувалася для криптоджекінгу, дозволяючи зловмисникам добувати Monero на комп'ютерах своїх жертв.

Трирічна діяльність принесла зловмисникам криптовалюти на мільйони доларів. Правда, точні цифри все ще невідомі, адже потрібно враховувати, що криптоджекінг набирає популярність. Як повідомили в лабораторії, корпоративний трафік, що відноситься до криптомайнінгу, за останній рік виріс в 200 разів. І основна причина полягає в криптоджекінгу.

Проте, скрипти веб-майнінгу (браузерного майнінгу), які часто використовуються криптоджекерами, працюють не так вже й добре. Один з найпопулярніших скриптів CoinHive був закритий на початку цього року через падіння прибутку і постійні зміни у схемі майнінгу Monero. У криптоджекерів стало на один інструмент менше і тепер вони змушені шукати альтернативу.

Існує багато різних доступних скриптів майнінгу; з'ясувати, які з них найбільш популярні, не складає труднощів. PublicWWW дозволяє шукати фрагменти шкідливого коду; це метод, яким раніше користувалися Binance Academy і Bad Packets Report для ідентифікації популярних скриптів майнінгу.

На зображенні нижче можна подивитися, на скількох сайтах розміщують кожен конкретний скрипт майнінгу:


Незважаючи на закриття, CoinHive все ще лідирує. У Bad Packets повідомляють, що в кінці 2018 року CoinHive був активний на 30 000 сайтів, в Binance заявляють, що в лютому цього року він був запущений на 15 000 сайтів.

Навіть сьогодні, принаймні, 6000 сайтів все ще містять код CoinHive. Найбільш вірогідне пояснення полягає в тому, що з моменту закриття CoinHive багато сайтів не оновлювалися.

Тим часом, існують також альтернативні сценарії майнінгу, які вимагають від користувачів згоди на майнінг. Так само як JSECoin, який використовується не менше ніж на 1500 сайтах і працює тільки в разі передплати; майнер AuthedMine, створений CoinHive і також працює по підписці (присутній як мінімум на 1000 веб-сторінках, на поточний момент не функціонує).

Інші скрипти є збірною солянкою. DeepMiner присутній як мінімум на 1750 сайтах, CoinImp - принаймні на 100 сайтах, хоча ця цифра може бути занижена, так як код його вбудовування важко визначити. Нарешті, Cryptoloot і Moonify присутні на ще меншій кількості сайтів, кожен з них можна знайти приблизно на 20 сторінках, тим не менш, вони є життєздатними інструментами веб-майнінгу.

Ці дані відображають нічим не примітні спроби веб-майнінгу і не сигналізують про якісь великомасштабні атаки, які також трапляються.

Наприклад, у 2017 році зловмисники впровадили скрипти майнінгу в приватні Wi-Fi-мережі Starbucks. Пізніше, в 2018 році, зловмисники впровадили скрипт в програмне забезпечення перетворення тексту в мову, що відбилося на 4000 урядових сайтів. Чи відбуваються подібні атаки сьогодні, дізнатися, скоріше всього, не вийде.

Крім того, ці дані не відображають, які криптомайнери наносять максимального збитку відвідувачам сайту, а тільки дають інформацію про те, скільки сайтів використовують скрипти майнінгу. Можливо, деякі скрипти користуються популярністю у операторів сайтів з великим трафіком. Крім того, деякі скрипти не працюють на повну потужність.

Виходячи з цих цифр, як веб-майнінг, так і криптоджекінг, швидше за все, відчувають негативну тенденцію. Недавнє дослідження показало досить скромний прибуток - середній криптоджекер заробляє близько $5,80 в день за кожен сайт. Таким чином, можна сказати, що зростання криптоджекінгу може бути пов'язаним швидше з його привабливим іміджем, а не з його фактичною прибутковістю.
Вам сподобався матеріал? Подякувати легко!
Будемо вам вдячні, якщо поділитеся цим матеріалом в соціальних мережах:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Ledger Nano X - The secure hardware wallet