CryptoMining.Net
CryptoMining - Майнінг криптовалют
Шановні відвідувачі! Якщо ви цікавитеся актуальною інформацією зі світу Bitcoin і інших криптовалют, а також бажаєте поповнити свій багаж знань в сфері майнінгу (видобутку) Bitcoin і альтернативних криптовалют - ви потрапили в потрібне місце! Ми вітаємо вас на нашому сайті.

Сайт CryptoMining.Net створений з метою актуального інформування всіх, хто цікавиться, найбільш важливою і свіжою інформацією, що стосується, в першу чергу, майнінгу Bitcoin і інших криптовалют. Особливу увагу ми присвячуємо оглядам нового обладнання для майнінгу, програмного забезпечення, а також ринку послуг з усього світу. Читати далі »
All About Cryptocurrency Mining
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Головна сторінка » Загальний розділ » Гаманець Ledger тепер підтримує більше 1250 Ethereum-токенів

Гаманець Ledger тепер підтримує більше 1250 Ethereum-токенів

Розділ: Загальний розділ Без коментарів      
Гаманець Ledger тепер підтримує більше 1250 Ethereum-токенів

Французький виробник апаратних гаманців Ledger оголосив, що його програмне забезпечення для управління криптовалютами Ledger Live тепер підтримує токени ERC-20, випущені на Ethereum.

У своєму блозі компанія Ledger анонсувала версію 1.14.0 свого програмного забезпечення Ledger Live, яке тепер підтримує більше 1250 токенів ERC-20 на основі Ethereum. Оновлення програмного забезпечення вже випущено для мобільних і настільних версій криптовалютного гаманця.

Ще більше активівДодаток Ledger Live дозволяє користувачам апаратних гаманців компанії, таких як Ledger Nano S або Ledger X, управляти своїми пристроями і криптовалютами. Фірма також обіцяє додати підтримку для більшої кількості активів в майбутньому:

Хоча інтеграція токенів ERC-20 принесла в Ledger Live безліч нових криптовалют, ми, як і раніше, прагнемо додати ще більше криптовалют для нашої платформи.
Теги: Ledger Ethereum
Вам сподобався матеріал? Подякувати легко!
Будемо вам вдячні, якщо поділитеся цим матеріалом в соціальних мережах:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Ledger Nano X - The secure hardware wallet