CryptoMining.Net
CryptoMining - Майнінг криптовалют
Шановні відвідувачі! Якщо ви цікавитеся актуальною інформацією зі світу Bitcoin і інших криптовалют, а також бажаєте поповнити свій багаж знань в сфері майнінгу (видобутку) Bitcoin і альтернативних криптовалют - ви потрапили в потрібне місце! Ми вітаємо вас на нашому сайті.

Сайт CryptoMining.Net створений з метою актуального інформування всіх, хто цікавиться, найбільш важливою і свіжою інформацією, що стосується, в першу чергу, майнінгу Bitcoin і інших криптовалют. Особливу увагу ми присвячуємо оглядам нового обладнання для майнінгу, програмного забезпечення, а також ринку послуг з усього світу. Читати далі »
All About Cryptocurrency Mining
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Головна сторінка » Загальний розділ » На тлі зміцнення курсу, майнінг Bitcoin знову став прибутковим заняттям

На тлі зміцнення курсу, майнінг Bitcoin знову став прибутковим заняттям

Розділ: Загальний розділ Без коментарів      
На тлі зміцнення курсу, майнінг Bitcoin знову став прибутковим заняттям

Багато майнерів знову почали повертатися до видобутку Bitcoin на тлі відновлення позицій монети на ринку.

BTC торгується вище $10 000, монета додавала в ціні протягом весни-літа 2019 року. Якщо в другій половині минулого року майнери, навпаки, виходили з видобутку, так як Bitcoin падав в ціні, і деякі скептики вже ставили на крах цього активу, то в цьому році ситуація значно покращилася.Аналітик Fundstrat, Алекс Керн, в Твіттері написав, що зараз видобуток одного Bitcoin, в середньому, обходиться в $7300-8500.


В даний час фіксується тенденція масового впровадження більш продуктивного і енергоефективного обладнання, що знижує витрати і відповідно позитивно відбивається на прибутковості майнінгу, зазначив експерт.

Проте активізація майнерів зовсім не сигналізує про швидкий перехід монети в стадію агресивного зростання. Хешрейт мережі Bitcoin, дійсно додає, проте поки немає сигналів до того, що BTC скоро почне стрімко дорожчати.

Відзначимо, що компанія Bitmain недавно представила два ASIC-Майнери S17 і T17e, які відрізняються набагато більшою продуктивністю і споживають менше електроенергії. Наприклад, продуктивність моделі S17 досягає 64 терахеш в секунду. Вартість такого обладнання становить $2784.
Теги: Bitcoin
Вам сподобався матеріал? Подякувати легко!
Будемо вам вдячні, якщо поділитеся цим матеріалом в соціальних мережах:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Ledger Nano X - The secure hardware wallet