CryptoMining.Net
CryptoMining - Майнінг криптовалют
Шановні відвідувачі! Якщо ви цікавитеся актуальною інформацією зі світу Bitcoin і інших криптовалют, а також бажаєте поповнити свій багаж знань в сфері майнінгу (видобутку) Bitcoin і альтернативних криптовалют - ви потрапили в потрібне місце! Ми вітаємо вас на нашому сайті.

Сайт CryptoMining.Net створений з метою актуального інформування всіх, хто цікавиться, найбільш важливою і свіжою інформацією, що стосується, в першу чергу, майнінгу Bitcoin і інших криптовалют. Особливу увагу ми присвячуємо оглядам нового обладнання для майнінгу, програмного забезпечення, а також ринку послуг з усього світу. Читати далі »
All About Cryptocurrency Mining
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Головна сторінка » Загальний розділ » Готується запуск блокчейн-телефону PundiX BOB

Готується запуск блокчейн-телефону PundiX BOB

Розділ: Загальний розділ Без коментарів      
Готується запуск блокчейн-телефону PundiX BOB

Блокчейн-телефон від PundiX, який тестують вже рік, практично готовий до виходу на ринок. Пристрій був представлений на заході IFA 2019 в Берліні, також повідомляється, що він буде доступно за попереднім замовленням в четвертому кварталі 2019 року за ціною $599 через Kickstarter і PundiX XWallet.

У заяві компанії йдеться, що в телефоні під офіційною назвою «Blok on Blok» або BOB, всі дані будуть оброблятися в блокчейні Function X, при цьому централізовані постачальники послуг не будуть зберігати особисту інформацію користувачів.

BOB дозволить користувачам перемикатися між ОС блокчейну PundiX, яка підтримує децентралізовані сервіси і ОС Android.

Виробники нададуть користувачам широкий простір для кастомізації - як програмної, так і апаратної. У PundiX повідомляють, що телефон вийде зі «складальним комплектом MOD» і знімними деталями, які дозволять покупцям змінювати зовнішній вигляд пристрою.


BOB знаменує собою великий крок вперед в нашій місії зі створення Blockchain Internet, повністю децентралізованої мережі, в якій кожен біт даних знаходиться під контролем власника.

Що ще більш важливо, BOB - це вікно в світ, повністю заснований на технології блокчейн, де все виконується за принципами стабільності і прозорості


, - зауважив співзасновник і генеральний директор Pundi X, Зак Чеа.

Крім того, BOB дозволить використовувати децентралізовані додатки (dapps) і забезпечить доступ до блокчейн-сервісів, а також буде грати роль ноди в блокчейн-мережі Function X.

Перша партія буде включати 5000 одиниць, які позиціонуються як експериментальні зразки, в подальшому заплановано повноцінний запуск для роздрібних продажів.

Компанія PundiX активізувалася з випуском пристрою, коли стало відомо, що кілька великих гравців також оголосили про випуск телефонів з підтримкою блокчейну.


Наприклад, LG знаходиться на фінальній стадії запуску відповідного телефону, HTC працює над аналогічним пристроєм. Samsung і криптобіржа Huobi вже випустили телефони для крипто- і блокчейн-спільноти.
Вам сподобався матеріал? Подякувати легко!
Будемо вам вдячні, якщо поділитеся цим матеріалом в соціальних мережах:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Ledger Nano X - The secure hardware wallet