CryptoMining.Net
CryptoMining - Майнінг криптовалют
Шановні відвідувачі! Якщо ви цікавитеся актуальною інформацією зі світу Bitcoin і інших криптовалют, а також бажаєте поповнити свій багаж знань в сфері майнінгу (видобутку) Bitcoin і альтернативних криптовалют - ви потрапили в потрібне місце! Ми вітаємо вас на нашому сайті.

Сайт CryptoMining.Net створений з метою актуального інформування всіх, хто цікавиться, найбільш важливою і свіжою інформацією, що стосується, в першу чергу, майнінгу Bitcoin і інших криптовалют. Особливу увагу ми присвячуємо оглядам нового обладнання для майнінгу, програмного забезпечення, а також ринку послуг з усього світу. Читати далі »
All About Cryptocurrency Mining
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Головна сторінка » Загальний розділ » Складність Bitcoin-майнінгу в третьому кварталі 2019 року зросте на 60%

Складність Bitcoin-майнінгу в третьому кварталі 2019 року зросте на 60%

Розділ: Загальний розділ Без коментарів      
Складність Bitcoin-майнінгу в третьому кварталі 2019 року зросте на 60%

Складність видобутку Bitcoin зростає паралельно з хешрейтом мережі BTC. Напередодні стало відомо, що обсяг обчислювальних потужностей, використовуваних для видобутку монет, перевищив 100 екзахеш в секунду.

Зростаючу складність майнінгу зазначив аналітик Кевін Рук і написав у Твіттері, що починаючи з 2016 року, щоквартально, цей показник збільшувався на 42%. Ослаблення спостерігалося тільки в останньому кварталі минулого року, коли BTC падав в ціні.Цього року, за підсумками третього кварталу, складність видобутку BTC збільшиться відразу на 60%. Підставою для такого агресивного прогнозу стали статистичні дані, згідно з якими складність видобутку Bitcoin різко зросла вже в кінці другого кварталу.

Експерти складністю Bitcoin-майнінгу називають кількість обчислювальних операцій, які необхідні для вирішення складних рівнянь при перевірці блоків в мережі BTC, а також для отримання винагороди за обробку транзакції.

Чим більша конкуренція між майнерами, тим вища складність видобутку Bitcoin. Якщо складність, навпаки, падає, то це сигналізує про ослаблення інтересу до майнінгу BTC.

Теги: Bitcoin
Вам сподобався матеріал? Подякувати легко!
Будемо вам вдячні, якщо поділитеся цим матеріалом в соціальних мережах:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Ledger Nano X - The secure hardware wallet