CryptoMining.Net
CryptoMining - Майнінг криптовалют
Шановні відвідувачі! Якщо ви цікавитеся актуальною інформацією зі світу Bitcoin і інших криптовалют, а також бажаєте поповнити свій багаж знань в сфері майнінгу (видобутку) Bitcoin і альтернативних криптовалют - ви потрапили в потрібне місце! Ми вітаємо вас на нашому сайті.

Сайт CryptoMining.Net створений з метою актуального інформування всіх, хто цікавиться, найбільш важливою і свіжою інформацією, що стосується, в першу чергу, майнінгу Bitcoin і інших криптовалют. Особливу увагу ми присвячуємо оглядам нового обладнання для майнінгу, програмного забезпечення, а також ринку послуг з усього світу. Читати далі »
All About Cryptocurrency Mining
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Головна сторінка » Загальний розділ » Як боротися з програмами-вимагачами Bitcoin, що шифрують ваші дані

Як боротися з програмами-вимагачами Bitcoin, що шифрують ваші дані

Розділ: Загальний розділ Без коментарів      
Як боротися з програмами-вимагачами Bitcoin, що шифрують ваші дані

Можливість втрати даних являє собою проблему. Ця проблема посилюється, коли ваші файли шифрують програми-вимагачі (ransomware), що вимагають Bitcoin'и натомість за повернення даних. Але тепер з'явився й інший спосіб повернути зашифровані дані.

Компанія-розробник програмного забезпечення, Emsisoft, недавно випустила безкоштовний інструмент розшифровки, який дозволяє боротися з одним з поширених вимагачів Bitcoin під назвою WannaCryFake.

Згідно дослідникам безпеки Emsisoft, WannaCryFake - це штам сумновідомого програмного вимагача WannaCry, який почав поширюватися по всьому світу ще в 2017 році, заражаючи великі корпорації, а також лікарні, банки і телекомунікаційні компанії.

WannaCryFake - це різновид програми-здирника, яка використовує AES-256 для шифрування файлів жертви.

Якщо ви виявили, що ваша система була заражена шкідливою програмою WannaCryFake, ви можете використовувати безкоштовний інструмент Emsisoft для відновлення доступу до ваших файлів. При цьому, «ні за яких обставин ви не повинні вступати в контакт з хакерами», - застерігає компанія.

Переконайтеся, що ви видалили шкідливу програму з вашої системи, а потім запустіть дешифратор Emsisoft.


За даними звітів Emisoft, представлений дешифратор був ефективний на 100% у всіх вивчених випадках.

Emsisoft, поряд з безліччю інших організацій, що спеціалізуються на комп'ютерній безпеці, є частиною проекту «Ні програмами-здирникам», в рамках якого здійснюється співробітництво з правоохоронними органами для допомоги жертвам вимагачів.

На веб-сайті проекту ви можете звернутися за додатковою допомогою до експертів. Крім того, надано можливість завантажити кілька зашифрованих файлів і повідомити більш докладну інформацію про атаку вимагачів. Проект підкаже рішення, якщо воно існує.

Проте, мабуть, кращий спосіб захисту від шкідливих програм - це регулярне резервне копіювання даних.

Якщо ж вам не пощастило і ви стали жертвою шкідливої ​​програми-здирника Bitcoin, то скачайте дешифратор Emsisoft на веб-сайті проекту.
Теги: Bitcoin
Вам сподобався матеріал? Подякувати легко!
Будемо вам вдячні, якщо поділитеся цим матеріалом в соціальних мережах:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Ledger Nano X - The secure hardware wallet