CryptoMining.Net
CryptoMining - Майнінг криптовалют
Шановні відвідувачі! Якщо ви цікавитеся актуальною інформацією зі світу Bitcoin і інших криптовалют, а також бажаєте поповнити свій багаж знань в сфері майнінгу (видобутку) Bitcoin і альтернативних криптовалют - ви потрапили в потрібне місце! Ми вітаємо вас на нашому сайті.

Сайт CryptoMining.Net створений з метою актуального інформування всіх, хто цікавиться, найбільш важливою і свіжою інформацією, що стосується, в першу чергу, майнінгу Bitcoin і інших криптовалют. Особливу увагу ми присвячуємо оглядам нового обладнання для майнінгу, програмного забезпечення, а також ринку послуг з усього світу. Читати далі »
All About Cryptocurrency Mining
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Головна сторінка » Загальний розділ » Nvidia отримає контроль над мережею Ethereum?

Nvidia отримає контроль над мережею Ethereum?

Розділ: Загальний розділ Без коментарів      
Nvidia отримає контроль над мережею Ethereum?

Нещодавно з'явилася інформація про те, що нібито Nvidia таємно впливала на розробку ProgPoW, у всякому разі доводів на користь цього твердження чимало.

Звинувачення полягають у тому, що ProgPoW був створений спеціально для підтримки GPU від Nvidia. Якщо так, то частково майнери Ethereum будуть залежати від компанії Nvidia, яка, можливо, отримає контроль над мережею Ethereum.

Потреба в ProgPoW пояснюється тим, що протягом багатьох років спеціалізовані інтегральні схеми (ASIC) використовувалися частіше звичайних графічних процесорів (GPU). Прихильники останніх не мали можливості успішно займатися майнінгом через перевагу на користь ASIC. Новий ProgPoW мав збалансувати розклад сил.

Як з'ясувалося, зв'язок між Core Scientific і Nvidia полягає в тому, що Nvidia повинна надати графічні процесори з штучним інтелектом, які можна адаптувати для майнінгу. Також компанії є партнерами за програмою інкубатора Core Scientific, яка, за словами президента gpuSTASH Олександра Левіна, передбачає обмін технологією майнінгу з підтримкою ProgPoW.

За словами Левіна, іншим творцям ProgPoW Def і Else теж платить компанія Nvidia. Крісті-Лі Мінехан, яка вважається архітектором ProgPoW, відкинула висунуті звинувачення.

Головний керуючий Core Scientific, Метью Бішоп, також заперечує цей зв'язок, заявляючи, що він навіть не уявляє, що таке ProgPoW, і запевняє, що на його клієнтів зміни алгоритму Ethereum ніяк не вплинуть.

Мінехан, в свою чергу, сказала, що зв'язок між Core Scientific і Nvidia все ж існує, але по Def і Else вона підтвердила помилковість звинувачень, додавши, що ProgPoW не дає ніяких конкурентних переваг чіпам Nvidia щодо конкурента AMD.
Теги: Nvidia Ethereum
Вам сподобався матеріал? Подякувати легко!
Будемо вам вдячні, якщо поділитеся цим матеріалом в соціальних мережах:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Ledger Nano X - The secure hardware wallet