CryptoMining.Net
CryptoMining - Майнінг криптовалют
Шановні відвідувачі! Якщо ви цікавитеся актуальною інформацією зі світу Bitcoin і інших криптовалют, а також бажаєте поповнити свій багаж знань в сфері майнінгу (видобутку) Bitcoin і альтернативних криптовалют - ви потрапили в потрібне місце! Ми вітаємо вас на нашому сайті.

Сайт CryptoMining.Net створений з метою актуального інформування всіх, хто цікавиться, найбільш важливою і свіжою інформацією, що стосується, в першу чергу, майнінгу Bitcoin і інших криптовалют. Особливу увагу ми присвячуємо оглядам нового обладнання для майнінгу, програмного забезпечення, а також ринку послуг з усього світу. Читати далі »
All About Cryptocurrency Mining
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Головна сторінка » Обладнання для майнінгу » Bitmain Antminer S17e і T17e - покращені моделі азік-майнерів SHA-256

Bitmain Antminer S17e і T17e - покращені моделі азік-майнерів SHA-256

Розділ: Обладнання для майнінгу Без коментарів      
Bitmain Antminer S17e і T17e - покращені моделі азік-майнерів SHA-256

Компанія Bitmain сьогодні анонсувала нові 7нм азік-майнери для алгоритму SHA-256 (Bitcoin) - Antminer S17e і T17e на 64TH/s і 54TH/s відповідно. На жаль енергоефективність новинок залишилася на колишньому рівні 45J/TH для S17e і 55J/TH для T17e.

Приріст в продуктивності забезпечений тільки за рахунок збільшення енергоспоживання. Розміри самих азік-майнерів при цьому так само стали більшими.

Більш докладних технічних даних на даний момент не відомо, тому складно сказати за рахунок чого збільшено хешрейт пристроїв: розгону наявних чіпів і збільшення вашої системи охолодження або збільшення кількості азік-чіпів.


Так само на даний момент не зрозуміла цінова політика, тому, що ціни на Bitmain AntMiner S17e і Antminer T17e на даний момент не відомі.

Про це ми повинні дізнатися до початку продажів, 9 вересня. Перші ж поставки будуть тільки в листопаді 2019 року. Більш докладно про новинки можна дізнатися на офіційному сайті Bitmain.
Теги: Antminer Bitmain
Вам сподобався матеріал? Подякувати легко!
Будемо вам вдячні, якщо поділитеся цим матеріалом в соціальних мережах:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Ledger Nano X - The secure hardware wallet