CryptoMining.Net
CryptoMining - Майнінг криптовалют
Шановні відвідувачі! Якщо ви цікавитеся актуальною інформацією зі світу Bitcoin і інших криптовалют, а також бажаєте поповнити свій багаж знань в сфері майнінгу (видобутку) Bitcoin і альтернативних криптовалют - ви потрапили в потрібне місце! Ми вітаємо вас на нашому сайті.

Сайт CryptoMining.Net створений з метою актуального інформування всіх, хто цікавиться, найбільш важливою і свіжою інформацією, що стосується, в першу чергу, майнінгу Bitcoin і інших криптовалют. Особливу увагу ми присвячуємо оглядам нового обладнання для майнінгу, програмного забезпечення, а також ринку послуг з усього світу. Читати далі »
All About Cryptocurrency Mining
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Головна сторінка » Обладнання для майнінгу » Нові майнери від Linzhi для Ethereum і Ethereum Classic готові вийти на ринок

Нові майнери від Linzhi для Ethereum і Ethereum Classic готові вийти на ринок

Розділ: Обладнання для майнінгу Без коментарів      
Нові майнери від Linzhi для Ethereum і Ethereum Classic готові вийти на ринок

Після дев'ятимісячної затримки і $3.8 млн. інвестицій, китайська майнінгова компанія Linzhi нарешті готова випустити свою першу партію нових майнерів для Ethereum і Ethereum Classic.

Компанія повідомила про замовлення необхідних компонентів від тайванської компанії TSMC, які дозволять Linzhi випустити близько 200 ASIC-майнерів для тестування. Ці майнери повинні показати заявлену компанією ефективність роботи з алгоритмом Ethash, який використовується в Ethereum і Ethereum Classic. У разі успішного тестування буде запущено масове виробництво.

У мережі Ethereum щороку майняться приблизно 5 млн. ETH (близько $800 млн. за сьогоднішніми цінами). У мережі Ethereum Classic щорічно видобувається близько 9 млн. ETC на суму понад $60 млн.

Компанія Linzhi була заснована в лютому 2018 року Чень Міном, колишнім технічним директором в майнінгової компанії Canaan Creative, яка виробляє біткойн-майнери Avalon. У коментарі Чень сказав, що його компанія повністю фінансувалася за рахунок його власних коштів ($3.8 млн).

У вересні 2018 року компанія оголосила про плани по випуску ASIC-майнерів для Ethash. Цільові специфікації для нових майнерів були встановлені на рівень 1400 MH/s при енергоспоживанні 1 кВт·год. Для порівняння, GTX TitanV 8 від Nvidia, яка в даний час є однією з найбільш прибуткових GPU для алгоритму Ethash, показує 656 MH/s при енергоспоживанні 2.1 кВт·год (згідно з даними F2pool).

При поточній ціні ефіру ($180) і складності мережі, а також з розрахунку вартості електроенергії $0,04 за кВт·год, кожна GTX TitanV 8 буде приносити щоденний прибуток в розмірі $7.35. Якщо майнити ETC на тій же GTX TitanV 8, який торгується за дешевшою ціною і має меншу складність майнінгу в порівнянні з ефіром, то щоденний прибуток все одно буде близько $6,70.

З моменту анонсу своїх планів Linzhi витратила майже весь свій капітал на дослідження і розробку нового ASIC-майнера (над яким працювало 12 осіб), а також на замовлення першої партії компонентів TSMC. Раніше компанія заявляла про плани зробити замовлення першої партії ще в грудні - зразки повинні були бути готові в квітні, а серійне виробництво почалося б в червні. Говорячи про затримку, Чень сказав:

Ми недооцінили складність розробки і час, необхідний для створення команди та забезпечення працездатності компанії. Ми сподіваємося, що далі зможемо рухатися за графіком, згідно з яким тестові зразки будуть випущені 12/2019, а серійне виробництво стартує 02/2020.


Одним з можливих ризиків для бізнесу компанії є те, що спільнота ефіріума раніше проголосувала за активацію так званого алгоритму ProgPow, який повинен усунути ASIC-майнери, хоча час активації цього алгоритму ще не визначено (в кінці кінців, розробники ефіріума хочуть перейти від алгоритму консенсусу Proof-of-work до Proof-of-Stake, який повністю виключить майнінг). Відповідаючи на запитання, чи є у Linzhi якийсь запасний план на випадок, якщо відбудеться активація ProgPow, Чень сказав, що компанія більше розраховує на спільноту Ethereum Classic, додавши:

Наш план полягає в тому, щоб зосередитися на майнінгу ETC. Буде добре, якщо ETH залишиться як варіант. У спільноті ефіріума з приводу ProgPow все ще є деяка невизначеність. В даний час ми не розглядаємо ETH як потенційний ринок, тому мене це не особливо хвилює.


Хоча Чень ще не назвав ціну на ASIC-майнерів (які планують продавати за попередніми замовленнями), він зазначив, що хоче забезпечити період окупності в чотири місяці для окремих майнерів з відносно невеликими замовленнями.

Це наші зусилля і внесок в ідею децентралізації

, - сказав Чень, додавши:

Наші продажі в першу чергу будуть спрямовані на географічний розподіл з невеликою "зворотного знижкою" на великі замовлення - це значить, що за великі замовлення клієнти будуть платити більше.
Вам сподобався матеріал? Подякувати легко!
Будемо вам вдячні, якщо поділитеся цим матеріалом в соціальних мережах:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Ledger Nano X - The secure hardware wallet