CryptoMining.Net
CryptoMining - Майнінг криптовалют
Шановні відвідувачі! Якщо ви цікавитеся актуальною інформацією зі світу Bitcoin і інших криптовалют, а також бажаєте поповнити свій багаж знань в сфері майнінгу (видобутку) Bitcoin і альтернативних криптовалют - ви потрапили в потрібне місце! Ми вітаємо вас на нашому сайті.

Сайт CryptoMining.Net створений з метою актуального інформування всіх, хто цікавиться, найбільш важливою і свіжою інформацією, що стосується, в першу чергу, майнінгу Bitcoin і інших криптовалют. Особливу увагу ми присвячуємо оглядам нового обладнання для майнінгу, програмного забезпечення, а також ринку послуг з усього світу. Читати далі »
All About Cryptocurrency Mining
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Головна сторінка » Обладнання для майнінгу » Азіки OW Miner OW1 і SKC Miner Turing R1 для алгоритму X16r все ж таки існують

Азіки OW Miner OW1 і SKC Miner Turing R1 для алгоритму X16r все ж таки існують

Розділ: Обладнання для майнінгу Без коментарів      
Азіки OW Miner OW1 і SKC Miner Turing R1 для алгоритму X16r все ж таки існують

Весь серпень 2019 року не вщухали суперечки про реальність існування ASIC-майнера для популярного алгоритму майнінгу - X16r (криптовалюта Ravencoin, BitCash, Hilux, Motion, Gravium). В якості головного претендента називався ASIC-майнер від нікому не відомої компанії OW Miner c назвою OW1, другий претендент це ASIC-майнер Turing R1 так само від невідомого бренду SKC Miner.

Ми в свою чергу старанно обходили цю тему стороною, тому до сих пір не було жодного більш-менш достовірного факту існування цих пристроїв в реальності. Але різке зростання хешрейту мережі криптовалюти Ravencoin в два рази з 10 до 20 TH/s при стабільно падаючій вартості самої криптовалюти дає все ж таки привід повірити в існування ASIC-майнерів для алгоритму X16r.

Зміна хешрейту мережі Ravencoin:Тому розповімо про відомі, на поточний момент, X16r ASIC-майнери більш докладно.

Asic OW Miner OW1 це універсальний майнер з підтримкою 16-ти різних базових алгоритмів майнінгу, тому він також підтримує різні варіації складових алгоритмів, які зібрані з декількох базових алгоритмів.Таким чином, ASIC-майнер OW1 на алгоритмі X16R видає 182 MH/s при енергоспоживанні в 1500 W. Орієнтовна вартість на сьогоднішній день близько 500 USD.

Другий ASIC-майнер для X16R SKC Miner Turing R1 видає 680 MH/s при 800 W, що в 6 разів енергоефективніше від моделі OW1. Орієнтовна ціна 1500 USD.Більш докладно про цей пристрій для майнінгу Ravencoin можна дізнатися тут.

Якщо пропозиції з продажу ASIC-майнера OW1 вже трапляються у локальних роздрібних продавців і на інтернет майданчиках Alibaba, то про другу модель Turing R1 іншої інформації, крім уже представленої, ми не знайшли. У будь-якому випадку до покупки подібних пропозицій варто ставитися з максимальною обережністю через великий ризик бути обманутим нечесними продавцями.

У будь-якому випадку, не залежно від вашого ставлення до існування ASIC-майнерів під алгоритм X16r, цей алгоритм вже повністю не рентабельний для майнінгу на GPU, що фактично робить його алгоритмом для ASIC або FPGA.
Теги: ASIC
Вам сподобався матеріал? Подякувати легко!
Будемо вам вдячні, якщо поділитеся цим матеріалом в соціальних мережах:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Ledger Nano X - The secure hardware wallet