CryptoMining.Net
CryptoMining - Майнінг криптовалют
Шановні відвідувачі! Якщо ви цікавитеся актуальною інформацією зі світу Bitcoin і інших криптовалют, а також бажаєте поповнити свій багаж знань в сфері майнінгу (видобутку) Bitcoin і альтернативних криптовалют - ви потрапили в потрібне місце! Ми вітаємо вас на нашому сайті.

Сайт CryptoMining.Net створений з метою актуального інформування всіх, хто цікавиться, найбільш важливою і свіжою інформацією, що стосується, в першу чергу, майнінгу Bitcoin і інших криптовалют. Особливу увагу ми присвячуємо оглядам нового обладнання для майнінгу, програмного забезпечення, а також ринку послуг з усього світу. Читати далі »
All About Cryptocurrency Mining
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Головна сторінка » Обладнання для майнінгу » Продуктивність процесорів AMD RYZEN на алгоритмі RandomX для криптовалюти Monero

Продуктивність процесорів AMD RYZEN на алгоритмі RandomX для криптовалюти Monero

Розділ: Обладнання для майнінгу Без коментарів      
Продуктивність процесорів AMD RYZEN на алгоритмі RandomX для криптовалюти Monero

Як відомо криптовалюта Monero збирається переходити на новий алгоритм майнінгу, RandomX, в жовтні 2019 року для виключення централізації майнінгу на ASIC-пристроях. Для максимальної децентралізації основна ставка робиться на майнінг на центральних процесорах, як власне і було з поточним алгоритмом майнінгу Cryptonight.

З приходом RandomX продуктивність CPU на цьому алгоритмі буде значно перевершувати відеокарти, а значить і прибутковість майнінгу на CPU так само зросте. Тому буде цікаво порівняти продуктивність різних поколінь процесорів AMD Ryzen на алгоритмі майнінгу RandomX і вибрати з них найвигідніший, за термінами окупності, варіант.

Для початку майнінгу на CPU, крім самого процесора, необхідні ще материнська плата, пам'ять, блок живлення, тому окупність буде розраховуватися з врахуванням витрат на всю збірку.


* Price total - вартість всієї збірки.

Найкращу продуктивність на долар і на ват показує 12-ти ядерний процесор останнього покоління від AMD - Ryzen R9 3900. Для процесорів попереднього покоління можна купувати вживані комп'ютери, тим самим значно зменшуючи початкову ціну, що значно знизить терміни окупності таких рішень.

Терміни окупності на даний момент складно прогнозувати, тому, що складно точно визначити кількість відключених від майнінгу відеокарт через перехід на RandomX. Для прикладу, хешрейт відеокарти AMD Radeon RX Vega64 на алгоритмі RandomX - 1000 H/s, тому кількість відеокарт відключених від мережі Monero з RandomX буде відчутною. За приблизними розрахунками прибутковість майнінгу Monero на процесорах AMD Ryzen з переходом на алгоритмі RandomX виросте в 2-3 рази від поточних значень.
Теги: Monero
Вам сподобався матеріал? Подякувати легко!
Будемо вам вдячні, якщо поділитеся цим матеріалом в соціальних мережах:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Ledger Nano X - The secure hardware wallet