CryptoMining.Net
CryptoMining - Майнінг криптовалют
Шановні відвідувачі! Якщо ви цікавитеся актуальною інформацією зі світу Bitcoin і інших криптовалют, а також бажаєте поповнити свій багаж знань в сфері майнінгу (видобутку) Bitcoin і альтернативних криптовалют - ви потрапили в потрібне місце! Ми вітаємо вас на нашому сайті.

Сайт CryptoMining.Net створений з метою актуального інформування всіх, хто цікавиться, найбільш важливою і свіжою інформацією, що стосується, в першу чергу, майнінгу Bitcoin і інших криптовалют. Особливу увагу ми присвячуємо оглядам нового обладнання для майнінгу, програмного забезпечення, а також ринку послуг з усього світу. Читати далі »
All About Cryptocurrency Mining
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Головна сторінка » Обладнання для майнінгу » Phoenix 4.6c і RX5700XT = 61MH/s і 105W на алгоритмі Ethash

Phoenix 4.6c і RX5700XT = 61MH/s і 105W на алгоритмі Ethash

Розділ: Обладнання для майнінгу Без коментарів      
Phoenix 4.6c і RX5700XT = 61MH/s і 105W на алгоритмі Ethash

Нещодавно ми вже наводили результати тестування новітніх відеокарт AMD Radeon RX5700XT в майнінгу криптовалюти Ethereum за допомогою Claymore`s Dual Ethereum Miner 15.0. Але тому, що за минулий час з'явилося вже кілька версій майнера Phoenix з оптимізацією для цих відеокарт, тестування AMD Radeon RX5700XT на останній версії Phoenix 4.6c дали відмінний результат, поліпшивши результати майнера від клеймор на 15%, при цьому енергоспоживання самої відеокарти також знизилося.

За допомогою відеокарти AMD Radeon RX5700XT на алгоритмі майнінгу Dagger-Hashimoto (Ethash) можна отримати 61MH/s при енергоспоживанні карти всього 105W.


Щоб отримати такий результат, просто оновити майнер Phoenix 4.6c до останньої версії недостатньо. Потрібно також встановити останні драйвери від AMD - Adrenalin 2019 Edition 19.9.2 для зміни налаштувань в майнері з openclLocalWork32 (за замовчуванням) на openclLocalWork128. А також трохи погратися з OverDriveNtool 0.2.8.

Командний файл на запуск майнера буде виглядати наступним чином:

PhoenixMiner.exe -pool us.etc.wattpool.net:8008 -wal YOURETHADDRESS -worker WORKERNAME -epsw x -amd -acm -mi 1 -gt 126 -mode 1 -clKernel 1 -clNew 1 -clf 0 -lidag 1 -openclLocalWork 128 -openclGlobalMultiplier 4096

Налаштування OverDriveNtool 0.2.8 для відеокарти RX5700XT


Зверніть увагу ... тут змінена частота і вольтаж GPU (режим P2) і частота пам'яті.

Отриманий результат в 61MH/s в майнінгу Ethash для відеокарти AMD RX5700XT виявився навіть кращим від нашого найоптимістичнішого прогнозу в 58MH/s на початку червня 2019 року, коли ці відеокарти тільки були представлені.
Вам сподобався матеріал? Подякувати легко!
Будемо вам вдячні, якщо поділитеся цим матеріалом в соціальних мережах:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Ledger Nano X - The secure hardware wallet