CryptoMining.Net
CryptoMining - Майнінг криптовалют
Шановні відвідувачі! Якщо ви цікавитеся актуальною інформацією зі світу Bitcoin і інших криптовалют, а також бажаєте поповнити свій багаж знань в сфері майнінгу (видобутку) Bitcoin і альтернативних криптовалют - ви потрапили в потрібне місце! Ми вітаємо вас на нашому сайті.

Сайт CryptoMining.Net створений з метою актуального інформування всіх, хто цікавиться, найбільш важливою і свіжою інформацією, що стосується, в першу чергу, майнінгу Bitcoin і інших криптовалют. Особливу увагу ми присвячуємо оглядам нового обладнання для майнінгу, програмного забезпечення, а також ринку послуг з усього світу. Читати далі »
All About Cryptocurrency Mining
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Головна сторінка » Обладнання для майнінгу » Bitfury відкрила вільний продаж своїх SHA-256 ASIC-майнерів Tardis

Bitfury відкрила вільний продаж своїх SHA-256 ASIC-майнерів Tardis

Розділ: Обладнання для майнінгу Без коментарів      
Bitfury відкрила вільний продаж своїх SHA-256 ASIC-майнерів Tardis

Компанія Bitfury не тільки виробляє ASIC-чіпи для майнінгу криптовалюти Bitcoin, але також і ASIC-майнери і готові технологічні рішення для цілих дата-центрів. Останнім часом компанія орієнтувалася тільки на продаж в корпоративний сектор, тому у вільному продажі обладнання для майнінгу, від компанії Bitfury, практично не зустрічалося до сьогоднішнього дня.

Майже через рік після запуску ASIC-чіпа Clarke і ASIC-майнера Tardis, на їх основі, компанія вирішила почати продажі для всіх бажаючих із зазначенням цін на свої ASIC-майнери. До цього моменту Bitfury не повідомляла вартість свого обладнання у відкритих джерелах.

На даний момент на сайті компанії Bitfury можна придбати дві моделі ASIC-майнерів - це Bitfury Tardis 6HB на 72TH/s за 3021 USD і Bitfury Tardis 8HB на 80TH/s за 3770 USD.

Якщо порівняти з лідером ринку, Bitmain, і їх ASIC-майнером Antminer S17 останнього покоління, то ціна виглядає цілком конкурентною у значеннях USD на TH. А ось якщо взяти енергоефективніcть ASIC-майнера Tardis з 80 J/TH, то порівнювати треба не з S17 (40-50 J/TH), а з більш застарілою моделлю, Antminer S9 SE, з аналогічною енергоефективністю в 80 J/TH. І це порівняння йде не на користь компанії Bitfury, тому що Antminer S9 SE коштує в два рази дешевше, в розрахунку USD за TH.

З огляду на завищену вартість і мінімальне замовлення в 50 штук купівля Bitfury Tardis в умовах осені 2019 року буде не дуже правильним рішенням.
Теги: Bitfury ASIC
Вам сподобався матеріал? Подякувати легко!
Будемо вам вдячні, якщо поділитеся цим матеріалом в соціальних мережах:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Ledger Nano X - The secure hardware wallet