CryptoMining.Net
CryptoMining - Майнінг криптовалют
Шановні відвідувачі! Якщо ви цікавитеся актуальною інформацією зі світу Bitcoin і інших криптовалют, а також бажаєте поповнити свій багаж знань в сфері майнінгу (видобутку) Bitcoin і альтернативних криптовалют - ви потрапили в потрібне місце! Ми вітаємо вас на нашому сайті.

Сайт CryptoMining.Net створений з метою актуального інформування всіх, хто цікавиться, найбільш важливою і свіжою інформацією, що стосується, в першу чергу, майнінгу Bitcoin і інших криптовалют. Особливу увагу ми присвячуємо оглядам нового обладнання для майнінгу, програмного забезпечення, а також ринку послуг з усього світу. Читати далі »
All About Cryptocurrency Mining
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Головна сторінка » Обладнання для майнінгу » Ubimust Ubimind ProLine 4 - FPGA майнер з хешрейтом 8400 MH/s на алгоритмі Ethash

Ubimust Ubimind ProLine 4 - FPGA майнер з хешрейтом 8400 MH/s на алгоритмі Ethash

Розділ: Обладнання для майнінгу Без коментарів      
Ubimust Ubimind ProLine 4 - FPGA майнер з хешрейтом 8400 MH/s на алгоритмі Ethash

В індустрії POW майнінгу криптовалют розрахунок хешів можливий з використанням декількох технологічних рішень: центральні процесори, відеокарти, ASIC і FPGA. І на цей раз мова піде про компанію Ubimust і її FPGA майнер Ubimind ProLine 4. Цифра чотири в назві не випадкова, тому, що в якості основи використані 4 новітніх FPGA Xilinx Alveo U200 - 64 GB. І по завіреннях розробників кожен такий FPGA здатний видавати 2100 MH/s на алгоритмі Ethash (Dagger-Hashimoto) або 8400 MH/s з усього пристрою з 4 FPGA з енергоспоживанням в 800W.

Такий хешрейт виглядає дуже оптимістично, особливо від маловідомої компанії, і, на перший погляд, виглядає як обман. Але спробуємо все таки розібратися і почнемо з технічних характеристик Ubimind ProLine 4:

4 x Xilinx Alveo U200 - 64 GB

- PSU Rosewill Hercules 1600s
- 96GB ECC LR-DIMM DDR4 2133Mhz (on the Motherboard)
- SSD 1Tb M.2 2280
- Asus Z10PE-D16 WS motherboard
- Dual Intel Xeon E5-26XX multicore
- Designed Optimize RackMount Mining Case
- 3 Magnetic Levitation RGB & 4 Rear High Speed


Технічні специфікації справляють враження, але основним елементом все таки тут є FPGA Xilinx Alveo U200 - 64 GB, тому зупинимося на ньому більш докладно.

Чиста продуктивність FPGA чіпа складає всього 18 TOPS для INT8, що не є рекордним показником. Наприклад, відеокарта Nvidia RTX2080Ti має продуктивність в 188 TOPs для цілочисельних операцій INT8. Оскільки FPGA і GPU це принципово різні архітектури, тому все таки порівнювати ці показники не має багато сенсу.

Найбільше в Xilinx Alveo U200 нас цікавить підсистема пам'яті, від якої, в першу чергу, і залежить хешрейт на алгоритмі Ethash. І тут є одна принципова відмінність - FPGA має два види пам'яті. Перша - це 64GB DDR4 із загальною пропускною спроможністю в 77 GB/s. Для порівняння візьмемо найефективнішу відеокарту на алгоритмі Ethash - AMD Radeon RX 5700XT з пропускною спроможністю пам'яті GDDR6 - 448 GB/s і при цьому хешрейт всього 60 MH/s, що в 32 рази менше, ніж заявлено для Xilinx Alveo U200 - 64 GB. Як можна помітити поки будь-якого технічного прориву від використання FPGA замість GPU на алгоритмі Ethash отримати не вдалося.

Другий тип пам'яті, вбудований в сам FPGA чіп, вже має пропускну здатність в 31 TB/s, що в 70 разів більше ніж у відеокарти RX5700XT, але цієї пам'яті всього 32MB. І як ми знаємо для Ethash необхідно зберігати в пам'яті весь DAG файл розміром більше 3GB, що більше, ніж доступні 32MB в 100 разів.

Як підсумок для нас так і залишилося загадкою за допомогою яких технічних чи програмних рішень компанії Ubimust вдалося отримати заявлений хешрейт в 2100 MH/s з однієї FPGA плати. І у нас є серйозні сумніви в реальності існування в заявлених результатах в майнінгу Ethash для подібного роду пристроїв.

На додаток скажемо, що енергоспоживання кожної FPGA плати Xilinx Alveo U200 - 64 GB заявлено на рівні 225W.

Більш докладно з технічними характеристиками Alveo U200 можна ознайомитись на офіційному сайті компанії Xilinx.

Вартість всього FPGA майнера Ubimind ProLine 4 на сьогоднішній день дорівнює 37 871 USD, що при поточних умовах майнінгу Ethereum буде окупатися не менше року.

Окрім алгоритму Ethash для FPGA доступні і інші алгоритми, для яких потрібно тільки перепрограмувати сам FPGA чіп.

- Keccak (Smartcash, Maxcoin): 17 GH/s per card.
- Tribus (Denarius, Virtus): 2.1 GH/s per card.
- Phi1612 (Folm, Seraph): 650 MH/s per card.
- Skunhash (Multiple Coins): 1.3 GH/s per card.

З умовами покупки, гарантії, доставки можна ознайомитися самостійно на сайті Ubimust.com.
Вам сподобався матеріал? Подякувати легко!
Будемо вам вдячні, якщо поділитеся цим матеріалом в соціальних мережах:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Ledger Nano X - The secure hardware wallet