CryptoMining.Net
CryptoMining - Майнінг криптовалют
Шановні відвідувачі! Якщо ви цікавитеся актуальною інформацією зі світу Bitcoin і інших криптовалют, а також бажаєте поповнити свій багаж знань в сфері майнінгу (видобутку) Bitcoin і альтернативних криптовалют - ви потрапили в потрібне місце! Ми вітаємо вас на нашому сайті.

Сайт CryptoMining.Net створений з метою актуального інформування всіх, хто цікавиться, найбільш важливою і свіжою інформацією, що стосується, в першу чергу, майнінгу Bitcoin і інших криптовалют. Особливу увагу ми присвячуємо оглядам нового обладнання для майнінгу, програмного забезпечення, а також ринку послуг з усього світу. Читати далі »
All About Cryptocurrency Mining
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Головна сторінка » Обладнання для майнінгу » Новий ASIC для Ethereum зайняв лідируючі позиції

Новий ASIC для Ethereum зайняв лідируючі позиції

Розділ: Обладнання для майнінгу Без коментарів      
Новий ASIC для Ethereum зайняв лідируючі позиції

На саміті New Era Mining, в Китаї, Canaan представив новий ASIC для Ethereum, який більше, ніж в 5 разів ефективніший інших доступних графічних процесорів. Для дрібних майнерів це не обіцяє нічого хорошого і потенційно підвищує централізацію мережі.

Використовуючи найпоширеніший стандарт для порівняння з іншим майнінговим обладнанням Ват на Мегахеш в секунду (Вт/Мх), новий ASIC від Canaan виглядає значно більш продуктивним.


На основі підтверджених даних про продуктивність, новий ASIC забезпечує підвищення ефективності в 5,3-7,5 разів, в порівнянні зі звичайним комп'ютерним обладнанням.


З іншого боку, випуск нового обладнання таїть в собі якусь проблему. Алгоритм майнінгу Ethash, використовуваний Ethereum, розроблений таким чином, щоб бути стійким до ASIC'ів. Це обмеження обумовлено децентралізацією та доступністю пристроїв.

У бізнесі в майнінгу криптовалют домінує декілька виробників ASIC'ів, які можуть диктувати власні ціни на ринку. Також ці виробники отримують величезні прибутки.

На відміну від іншого комп'ютерного обладнання, ціни на обладнання для майнінгу криптовалют засновані не на конкуренції, а на прибутку, який воно може принести.

Крім того, через доступ до дешевого обладнання виробники майнерів можуть зайняти домінуючі позиції в самому видобутку криптовалют, наприклад, як це роблять Bitmain і Canaan в майнінгу BTC. В даний час обидва гіганти контролюють від 25 до 50% хешрейту SHA-256.

В результаті, в міру збільшення складності майнінгу, більшість дрібних майнерів відсіюватимуться.

Цікаво, що співзасновник Ethereum, Віталік Бутерін, і інші розробники вважають, що нові ASIC'и не представляють ніякої загрози.

Наприклад, в квітні минулого року Bitmain випустила майнер F3 Ethereum, по суті, графічний процесор з видаленими зайвими компонентами, які знизили вартість його виробництва. На момент випуску F3 мав дворазову перевагу, в порівнянні з основним обладнанням.

У відповідь на цей реліз Віталік Бутерін звернувся до розробників ядра Ethereum, сказавши, що ASIC'и не становлять загрози для мережі:

Це не Bitcoin. Тут майнери не контролюються. Якщо одного разу Bitmain отримає максимальний хешрейт і спробує зловживати ним, тоді прискоримо розробку Каспера і, до біса все незначні помилки


, - сказав Віталик Бутерін.
Теги: Ethereum ASIC
Вам сподобався матеріал? Подякувати легко!
Будемо вам вдячні, якщо поділитеся цим матеріалом в соціальних мережах:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Ledger Nano X - The secure hardware wallet