CryptoMining.Net
CryptoMining - Майнінг криптовалют
Шановні відвідувачі! Якщо ви цікавитеся актуальною інформацією зі світу Bitcoin і інших криптовалют, а також бажаєте поповнити свій багаж знань в сфері майнінгу (видобутку) Bitcoin і альтернативних криптовалют - ви потрапили в потрібне місце! Ми вітаємо вас на нашому сайті.

Сайт CryptoMining.Net створений з метою актуального інформування всіх, хто цікавиться, найбільш важливою і свіжою інформацією, що стосується, в першу чергу, майнінгу Bitcoin і інших криптовалют. Особливу увагу ми присвячуємо оглядам нового обладнання для майнінгу, програмного забезпечення, а також ринку послуг з усього світу. Читати далі »
All About Cryptocurrency Mining
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Головна сторінка » Обладнання для майнінгу » Canaan представив нові ASIC Avalon Miner A1146 і A1166

Canaan представив нові ASIC Avalon Miner A1146 і A1166

Розділ: Обладнання для майнінгу Без коментарів      
Кілька днів тому в Китаї, точніше в провінції Сичуань, пройшов важливий захід, організований майнінговим пулом Poolin і присвячений майнінгу криптовалют. У ньому взяли участь різні учасники індустрії, в тому числі кілька виробників.

Серед них відомий виробник обладнання для майнінгу, Canaan, який анонсував нову лінійку ASIC'ів для майнінгу Bitcoin. Вона відноситься до сімейства Avalon Miner, або одинадцятої серії A11.


Як видно на фотографії, зробленій декілька днів тому, під час заходу, представник Canaan розповів про деталі, що стосуються специфікацій майбутніх продуктів компанії.

Перш за все, Canaan Avalon Miner A1146 і A1166 використовуватимуть чіпи, засновані на просунутому виробничому процесі, хоча ще не визначено, чи буде використовуватися той, який поставляється цехами TSMC 7 нм, чи Samsung на 8 або 10 нм.

Це є значним кроком вперед, оскільки в сучасних високотехнологічних продуктах Canaan (Avalon A1066 і A1046) використовуються чіпи, виготовлені з використанням літографічного процесу, який вже вважається застарілим при довжині хвилі 16 нм.


Отже, ефективність нових продуктів буде значно вища, піднявшись з нинішніх 65 Вт для TH у A1066 до 47 Вт для TH у A1166.

Публіці було представлено дві моделі. Перша - Canaan Avalon Miner A1146, рішення початкового рівня 58 TХ/с з енергоефективністю близько 56 Вт на TХ. Відповідно, загальна потужність, споживана цією моделлю, повинна становити близько 3300 Вт на годину.

Нова вершина лінійки Avalon Miner A1166 досягне 70 Тх/с з тим же споживанням і ефективністю 47 Вт за Тх. Це аналогічно рішенням Bitmain, які досі вважалися найбільш ефективними.

Ціна ще невідома, але, за чутками, вона складе $30-35 за TХ, отже, Canaan Avalon Miner A1146 може коштувати від $1750 до $2050, в той час як його старший брат A1166 оцінюється від $2100 до $2500.

Попередньо замовлення будуть відкриті в жовтні/листопаді, а випуск перших партій запланований на січень/лютий 2020 року.
Теги: ASIC Canaan Bitcoin
Вам сподобався матеріал? Подякувати легко!
Будемо вам вдячні, якщо поділитеся цим матеріалом в соціальних мережах:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Ledger Nano X - The secure hardware wallet