CryptoMining.Net
CryptoMining - Майнінг криптовалют
Шановні відвідувачі! Якщо ви цікавитеся актуальною інформацією зі світу Bitcoin і інших криптовалют, а також бажаєте поповнити свій багаж знань в сфері майнінгу (видобутку) Bitcoin і альтернативних криптовалют - ви потрапили в потрібне місце! Ми вітаємо вас на нашому сайті.

Сайт CryptoMining.Net створений з метою актуального інформування всіх, хто цікавиться, найбільш важливою і свіжою інформацією, що стосується, в першу чергу, майнінгу Bitcoin і інших криптовалют. Особливу увагу ми присвячуємо оглядам нового обладнання для майнінгу, програмного забезпечення, а також ринку послуг з усього світу. Читати далі »
All About Cryptocurrency Mining
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Головна сторінка » Обладнання для майнінгу » Innosilicon знову відклав постачання ASIC'ів для Grin

Innosilicon знову відклав постачання ASIC'ів для Grin

Розділ: Обладнання для майнінгу Без коментарів      
Innosilicon знову відклав постачання ASIC'ів для Grin

Схоже, майнерів Grin чекає ще одна погана новина від виробника ASIC'ів для видобутку криптовалют Innosilicon.

Сьогодні компанія заявила, що знову відклала відвантаження першої партії продукції, яка і без того з жовтня 2019 року була відкладена на грудень 2019 року. Зараз мова йде про перенесення термінів на січень 2020 року.

Серед причин, озвучених компанією, крім уже відомих труднощів в проектуванні, вказано високий попит на напівпровідники в ливарних цехах TSMC.

Дійсно, тайванський напівпровідниковий гігант повідомив своїм клієнтам про попередні замовлення на чіпи розміром 7, 10, 12 і 16 нанометрів до 2020 року, оскільки через високий попит, компанія не в змозі задовольнити попит всіх бажаючих. Уже кілька місяців виробничі потужності працюють в стані перевантаження.У серпні Innosilicon запропонував своїм клієнтам, які вже зробили передзамовлення на ASIC'и для майнінгу Grin, відшкодування. Щоб вибачитися за нову відстрочку поставки, ті, хто не скасує замовлення, отримають ваучер на суму $75 за кожен ASIC, замовлений в інтернет-магазині.

Ті, хто захоче отримати відшкодування (на додаток до повного повернення суми, сплаченої в березні минулого року під час попереднього замовлення), також отримають ваучер на $50 за кожен замовлений майнер.

У березні минулого року Innosilicon анонсувала випуск трьох ASIC для видобутку Grin: Grin Miner G32 Mini, Grin Miner G32 500 і Grin Miner G32 1800.

Innosilicon Grin Miner G32 Mini може досягати хешрейту 21,5 GPS на Cuckatoo 31+ та 4,5 GPS на варіанті 32+ зі споживанням всього 140 Ват. Grin Miner G32 500 зможе досягати максимального хешрейту, близького до 100 GPS на Cuckatoo 31+ та 20 GPS на 32+, споживаючи 520 Вт.

Нарешті, третя модель Grin Miner G32 1800 має максимальну потужність хешрейту близько 328 GPS на Cuckatoo 31+ та 68 GPS на 32+, зі споживанням 1800 Вт в годину.

Тим часом, інші компанії готуються до випуску ASIC, включаючи Microcomputers. Цей китайський стартап оголосив про спільний з Canaan випуск двох ASIC, що характеризуються досить високою продуктивністю в Ватах, яка перевищує пропозицію конкурента Innosilicon.

Компанія ще не опублікувала ціни, але підтвердила доступність цих продуктів в жовтні цього року. Якщо плани по запуску нових пристроїв будуть реалізовані, і ціна виявиться конкурентоспроможною, це може поставити під питання продаж відкладених майнерів Innosilicon.
Теги: Innosilicon ASIC Grin
Вам сподобався матеріал? Подякувати легко!
Будемо вам вдячні, якщо поділитеся цим матеріалом в соціальних мережах:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Ledger Nano X - The secure hardware wallet