CryptoMining.Net
CryptoMining - Майнінг криптовалют
Шановні відвідувачі! Якщо ви цікавитеся актуальною інформацією зі світу Bitcoin і інших криптовалют, а також бажаєте поповнити свій багаж знань в сфері майнінгу (видобутку) Bitcoin і альтернативних криптовалют - ви потрапили в потрібне місце! Ми вітаємо вас на нашому сайті.

Сайт CryptoMining.Net створений з метою актуального інформування всіх, хто цікавиться, найбільш важливою і свіжою інформацією, що стосується, в першу чергу, майнінгу Bitcoin і інших криптовалют. Особливу увагу ми присвячуємо оглядам нового обладнання для майнінгу, програмного забезпечення, а також ринку послуг з усього світу. Читати далі »
All About Cryptocurrency Mining
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Головна сторінка » Софт для майнінгу » Weipool представили исходный код собственного Ethereum майнинг-пула

Weipool представили исходный код собственного Ethereum майнинг-пула

Розділ: Софт для майнінгу Без коментарів      

Внезапно стало гораздо проще запустить собственный майнинг-пул для Ethereum или воспользоваться любым форком, число которых заметно увеличилось благодаря тому, что Weipool представили собственный исходный код для организации полноценного пула. Исходный код можно найти здесь, он основан на geth также как и Ethereum-клиент, и внешний интерфейс пула.

Кроме клиента Geth Ethereum, для пула придется использовать Redis и Node.js, для которых пока что не так много документации. Однако нам кажется, что вы быстро со всем разберетесь. Внешний интерфейс очень простой, поэтому вам, возможно, захочется немного приукрасить его и дополнить какими-либо функциями. В качестве рабочего примера можно использовать Weipool, но стоит отметить, что им самим не удалось привлечь и удержать достаточно майнеров, даже несмотря на то что пул был представлен во времена, когда Ethereum-пулов было совсем немного.
Теги: Ethereum
Вам сподобався матеріал? Подякувати легко!
Будемо вам вдячні, якщо поділитеся цим матеріалом в соціальних мережах:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Ledger Nano X - The secure hardware wallet