CryptoMining.Net
CryptoMining - Майнінг криптовалют
Шановні відвідувачі! Якщо ви цікавитеся актуальною інформацією зі світу Bitcoin і інших криптовалют, а також бажаєте поповнити свій багаж знань в сфері майнінгу (видобутку) Bitcoin і альтернативних криптовалют - ви потрапили в потрібне місце! Ми вітаємо вас на нашому сайті.

Сайт CryptoMining.Net створений з метою актуального інформування всіх, хто цікавиться, найбільш важливою і свіжою інформацією, що стосується, в першу чергу, майнінгу Bitcoin і інших криптовалют. Особливу увагу ми присвячуємо оглядам нового обладнання для майнінгу, програмного забезпечення, а також ринку послуг з усього світу. Читати далі »
All About Cryptocurrency Mining
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Головна сторінка » Софт для майнінгу » Последняя версия Ethminer 0.9.41-genoil-1.0.7 под ОС Windows

Последняя версия Ethminer 0.9.41-genoil-1.0.7 под ОС Windows

Розділ: Софт для майнінгу Без коментарів      
Последняя версия Ethminer 0.9.41-genoil-1.0.7 под ОС Windows

Ethminer 0.9.41 Genoil версии 1.0.7 (исходный код) теперь доступен в стадии бета, и мы решили представить вам бинарник Windows (только для 64-битных систем). Этот майнер можно использовать для добычи с использованием как видеокарт Nvidia, так и AMD. Ethminer от Genoil ориентирован на Nvidia CUDA-майнеры, но также будет работать на AMD OpenCL в режиме добычи Ethereum (ETH).

В версии 1.0.7 можно наблюдать незначительные исправления, так как пользователи предыдущей версии испытывали некоторые проблемы с поддержкой режима Stratum. Теперь вы можете скачать и опробовать скомпилированный бинарник самой свежей версии 1.0.7 с исправленной ошибкой Stratum.

Ознакомьтесь с вложенным файлом help.txt и примерочным BAT-файлом, чтобы понять, как использовать майнер в режиме Stratum. В архиве можно найти 2 версии: одна была скомпилирована при помощи CUDA 6.5, а вторая при помощи CUDA 7.5, однако обе версии предназначены исключительно для 64-битных систем.

Скачать и опробовать последнюю версию Ethminer 0.9.41-genoil-1.0.7 под ОС Windows
Теги: Ethereum Ethminer
Вам сподобався матеріал? Подякувати легко!
Будемо вам вдячні, якщо поділитеся цим матеріалом в соціальних мережах:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Ledger Nano X - The secure hardware wallet