CryptoMining.Net
CryptoMining - Майнінг криптовалют
Шановні відвідувачі! Якщо ви цікавитеся актуальною інформацією зі світу Bitcoin і інших криптовалют, а також бажаєте поповнити свій багаж знань в сфері майнінгу (видобутку) Bitcoin і альтернативних криптовалют - ви потрапили в потрібне місце! Ми вітаємо вас на нашому сайті.

Сайт CryptoMining.Net створений з метою актуального інформування всіх, хто цікавиться, найбільш важливою і свіжою інформацією, що стосується, в першу чергу, майнінгу Bitcoin і інших криптовалют. Особливу увагу ми присвячуємо оглядам нового обладнання для майнінгу, програмного забезпечення, а також ринку послуг з усього світу. Читати далі »
All About Cryptocurrency Mining
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Головна сторінка » Софт для майнінгу » Веб-мониторинг майнинг-стоек Ethereum на Windows

Веб-мониторинг майнинг-стоек Ethereum на Windows

Розділ: Софт для майнінгу Без коментарів      

Существует множество инструментов для Linux, включая специализированные майнинг-дистрибутивы, которые позволяют мониторить различные GPU-майнинг стойки, но когда речь заходит о стойках майнинга на базе Windows, то выбор заметно сокращается. В случае с майнинг-стойками под ОС Windows большинство людей либо полагается на Team Viewer, либо на другие методы удаленного подключения к компьютеру, и в подобных ситуациях мониторинг производится прямо через окно консоли добывающего ПК.

А сегодня мы рады представить нечто полезное для пользователей майнинг-стоек Ethereum на Windows – эксклюзивный инструмент для мониторинга активности оборудования. По факту это просто набор инструментов и скриптов, которые позволяют открыть веб-страницу и просматривать статус Ethereum майнинг-стоек в доступном и понятном формате: температура, нагрузка, время и скорость работы вентиляторов.

Инструмент мониторинга разработан для работы со стандартным ethminer, но его также можно адаптировать и под другие майнеры, хотя новичкам будет достаточно сложно это реализовать. На данный момент ПО находится на очень ранней стадии разработки, и вполне вероятно возникновение багов или же сложностей в работе с интерфейсом.

Подробная информация и ссылку на скачивание можно найти здесь
Теги: Ethereum
Вам сподобався матеріал? Подякувати легко!
Будемо вам вдячні, якщо поділитеся цим матеріалом в соціальних мережах:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Ledger Nano X - The secure hardware wallet