CryptoMining.Net
CryptoMining - Майнінг криптовалют
Шановні відвідувачі! Якщо ви цікавитеся актуальною інформацією зі світу Bitcoin і інших криптовалют, а також бажаєте поповнити свій багаж знань в сфері майнінгу (видобутку) Bitcoin і альтернативних криптовалют - ви потрапили в потрібне місце! Ми вітаємо вас на нашому сайті.

Сайт CryptoMining.Net створений з метою актуального інформування всіх, хто цікавиться, найбільш важливою і свіжою інформацією, що стосується, в першу чергу, майнінгу Bitcoin і інших криптовалют. Особливу увагу ми присвячуємо оглядам нового обладнання для майнінгу, програмного забезпечення, а також ринку послуг з усього світу. Читати далі »
All About Cryptocurrency Mining
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Головна сторінка » Софт для майнінгу » Новый linux-дистрибутив KopiemTu 3.0 для последних моделей Nvidia

Новый linux-дистрибутив KopiemTu 3.0 для последних моделей Nvidia

Розділ: Софт для майнінгу Без коментарів      

KopiemTu представляет собой майнинг-дистрибутив на базе Lubuntu Linux для видеокарт Nvidia, представленный довольно давно. При этом свежая версия KopiemTu 3.0 только-только появилась, и предлагает пользователям поддержку самого последнего поколения Nvidia-карт с архитектурой Pascal (серия GTX 1000). Дистрибутив поставляется с поддержкой CUDA 8.0 и драйвера GeForce GTX 370.28, а также поддерживает разгон и замедление некоторых карт из серии 1000.

Весь дистрибутив вполне умещается на 16-гб флешке, которую затем без труда можно использовать без необходимости докупать выделенный жесткий диск для майнинг-стойки. ПО предлагает простой в использовании веб-мониторинг ваших майнинг-стоек, а это значит, что вам не придется каждый раз к ним подключаться. Сам дистрибутив основан на ccMiner, и стандартная версия скомпилирована исключительно для видеокарт с архитектурой Pascal, но при этом вы без труда сможете настроить его на работу и с другими картами Nvidia.

Подробнее о новом Linux майнинг-дистрибутиве KopiemTu 3.0
Теги: ccMiner
Вам сподобався матеріал? Подякувати легко!
Будемо вам вдячні, якщо поділитеся цим матеріалом в соціальних мережах:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Ledger Nano X - The secure hardware wallet