CryptoMining.Net
CryptoMining - Майнінг криптовалют
Шановні відвідувачі! Якщо ви цікавитеся актуальною інформацією зі світу Bitcoin і інших криптовалют, а також бажаєте поповнити свій багаж знань в сфері майнінгу (видобутку) Bitcoin і альтернативних криптовалют - ви потрапили в потрібне місце! Ми вітаємо вас на нашому сайті.

Сайт CryptoMining.Net створений з метою актуального інформування всіх, хто цікавиться, найбільш важливою і свіжою інформацією, що стосується, в першу чергу, майнінгу Bitcoin і інших криптовалют. Особливу увагу ми присвячуємо оглядам нового обладнання для майнінгу, програмного забезпечення, а також ринку послуг з усього світу. Читати далі »
All About Cryptocurrency Mining
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Головна сторінка » Софт для майнінгу » AMD GPU-майнер Zcash v4.0 от Claymore теперь доступен на Windows

AMD GPU-майнер Zcash v4.0 от Claymore теперь доступен на Windows

Розділ: Софт для майнінгу Без коментарів      
AMD GPU-майнер Zcash v4.0 от Claymore теперь доступен на Windows

Claymore совсем недавно представила новый майнер, ориентированный на желающих добывать Zcash (ZEC), и только теперь система стала доступна для пользователей Windows. На данный момент это самый производительный AMD OpenCL GPU-майнер под эту ОС. Учтите, что данный майнер бесплатен, однако на данный момент отправляет разработчику 2.5% от намайненных монет. То есть, 90 секунд из каждого часа майнер зарабатывает деньги для собственного разработчика. По информации Claymore, этот релиз подойдет лишь картам AMD серий 7xxx, 2xx, 3xx и 4xx, с 2гб памяти и более, и при этом не поддерживает карты Nvidia, работающие на 64битной Win.

Что касается производительности нового майнера Zcash от Claymore, то устройство работает значительно быстрее, чем иные GPU-майнеры под Windows, доступные на сегодняшний день. AMD Radeon 280X с заводскими спецификациями позволяют получать до 44-45 H/s, в то время как AMD Radeon 290X разгоняет майнер до 46-47 H/s. AMD Radeon 370 показала нам 35 H/s, а AMD Radeon RX 480 дошла до 40-41 H/s. А что вы думаете по поводу нового майнера от Claymore? Пожалуйста, поделитесь своим впечатлением в комментариях!

Подробности и ссылка на скачивание Zcash AMD GPU Miner v4.0 от Claymore
Теги: Zcash
Вам сподобався матеріал? Подякувати легко!
Будемо вам вдячні, якщо поділитеся цим матеріалом в соціальних мережах:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Ledger Nano X - The secure hardware wallet