CryptoMining.Net
CryptoMining - Майнінг криптовалют
Шановні відвідувачі! Якщо ви цікавитеся актуальною інформацією зі світу Bitcoin і інших криптовалют, а також бажаєте поповнити свій багаж знань в сфері майнінгу (видобутку) Bitcoin і альтернативних криптовалют - ви потрапили в потрібне місце! Ми вітаємо вас на нашому сайті.

Сайт CryptoMining.Net створений з метою актуального інформування всіх, хто цікавиться, найбільш важливою і свіжою інформацією, що стосується, в першу чергу, майнінгу Bitcoin і інших криптовалют. Особливу увагу ми присвячуємо оглядам нового обладнання для майнінгу, програмного забезпечення, а також ринку послуг з усього світу. Читати далі »
All About Cryptocurrency Mining
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Головна сторінка » Софт для майнінгу » MorePowerTool - екстримальний розгін відеокарт AMD Radeon RX5700

MorePowerTool - екстримальний розгін відеокарт AMD Radeon RX5700

Розділ: Софт для майнінгу Без коментарів      
MorePowerTool - екстримальний розгін відеокарт AMD Radeon RX5700

Власники відеокарт AMD Radeon RX5700 зіткнулися з проблемою розгону своїх відеокарт до частот старшої моделі RX5700XT, тобто для RX5700 обмеження по максимально можливій частоті обмежене в BIOS відеокарти і популярні утиліти для розгону не можуть виходити за рамки встановлені в прошивці.

Щоб обійти ці обмеження власники RX5700 прошивають свої відеокарти BIOS'ом від старшої моделі RX5700XT, але така дія позбавляє вас гарантії і в той же час здатна зробити відеокарту повністю непрацездатною.

Щоб обійти всі ці ризики існує спеціальна утиліта MorePowerTool, яка дозволить вам виходити за рамки стандартного VBIOS, тим самим розширюючи можливості розгону відеокарт AMD без ризику втрати гарантії.

У той же час за допомогою цієї утиліти не вийде отримати повноцінну RX5700XT, тому, що крім частоти роботи GPU в відеокарті RX5700XT більше універсальних шейдерних процесорів - 2506, замість 2304 у звичайній RX5700.

Тут слід зазначити, що за допомогою MorePowerTool відеокарти RX5700 можна розігнати до більш, ніж 2000MHz, що по загальній продуктивності буде більше, ніж нерозігнана RX5700XT.

MorePowerTool дозволяє вийти далеко за межі штатних можливостей відеокарти, тому будьте вкрай обережні при використанні цієї програми, тому, що можна вивести відеокарту з ладу через перегрів GPU, пам'яті і ланцюгів живлення на самій відеокарті.

Вам сподобався матеріал? Подякувати легко!
Будемо вам вдячні, якщо поділитеся цим матеріалом в соціальних мережах:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Ledger Nano X - The secure hardware wallet