CryptoMining.Net
CryptoMining - Майнінг криптовалют
Шановні відвідувачі! Якщо ви цікавитеся актуальною інформацією зі світу Bitcoin і інших криптовалют, а також бажаєте поповнити свій багаж знань в сфері майнінгу (видобутку) Bitcoin і альтернативних криптовалют - ви потрапили в потрібне місце! Ми вітаємо вас на нашому сайті.

Сайт CryptoMining.Net створений з метою актуального інформування всіх, хто цікавиться, найбільш важливою і свіжою інформацією, що стосується, в першу чергу, майнінгу Bitcoin і інших криптовалют. Особливу увагу ми присвячуємо оглядам нового обладнання для майнінгу, програмного забезпечення, а також ринку послуг з усього світу. Читати далі »
All About Cryptocurrency Mining
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Головна сторінка » Тести і огляди » SatoshiLabs готує прошивку для Trezor, в якій буде доступний тільки Bitcoin

SatoshiLabs готує прошивку для Trezor, в якій буде доступний тільки Bitcoin

Розділ: Тести і огляди Без коментарів      
SatoshiLabs готує прошивку для Trezor, в якій буде доступний тільки Bitcoin

Виробник апаратних гаманців Trezor у понеділок, 9 вересня представить особливу версію прошивки для своїх пристроїв, в якій з усіх підтримуваних криптовалют для зберігання буде доступний тільки Bitcoin. Про це повідомив технічний директор компанії SatoshiLabs, яка займається випуском Trezor, Павол Руснак.Згідно з інформацією на сайті Trezor, апаратні гаманці компанії в даний час підтримують більше 1 000 цифрових активів. Разом з тим, судячи з коментарів в соціальних мережах, існує значна категорія власників, потреби холодного зберігання криптовалют яких обмежені Bitcoin'ом.

Так, виробник апаратних гаманців COLDCARD знайшов схвалення користувачів, написавши:

Деякі з наших конкурентів фінансуються шахрайськими шиткойнами, але ми весь час працюємо виключно з Bitcoin'ом.


У відповідь на згадку Trezor під цим повідомленням Руснак заявив:

Ми отримали рівно 0 фінансування від венчурних компаній і шиткойнів. Не знаю, навіщо ви згадуєте нас тут, коли мова очевидно йде про інші компанії. Завтра ми випустимо прошивку для Trezor, де буде доступний тільки Bitcoin і настанову з її встановлення.


На цьому тижні SatoshiLabs представили можливість створення резервних копій кодових фраз від гаманців Trezor за допомогою криптографічної схеми поділу секрету Шаміра. Цей метод дозволяє користувачеві розбити резервну копію кодової фрази на кілька елементів, кількох з яких буде достатньо для відновлення доступу до гаманця.

Наприклад, можна створити три списки кодових слів, а потім відновити доступ за допомогою двох з них. Таким чином користувач знижує ризики крадіжки кодової фрази цілком, але не втратить доступ до гаманця, якщо один з трьох елементів буде втрачено.
Теги: Trezor Bitcoin
Вам сподобався матеріал? Подякувати легко!
Будемо вам вдячні, якщо поділитеся цим матеріалом в соціальних мережах:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Ledger Nano X - The secure hardware wallet