CryptoMining.Net
CryptoMining - Майнінг криптовалют
Шановні відвідувачі! Якщо ви цікавитеся актуальною інформацією зі світу Bitcoin і інших криптовалют, а також бажаєте поповнити свій багаж знань в сфері майнінгу (видобутку) Bitcoin і альтернативних криптовалют - ви потрапили в потрібне місце! Ми вітаємо вас на нашому сайті.

Сайт CryptoMining.Net створений з метою актуального інформування всіх, хто цікавиться, найбільш важливою і свіжою інформацією, що стосується, в першу чергу, майнінгу Bitcoin і інших криптовалют. Особливу увагу ми присвячуємо оглядам нового обладнання для майнінгу, програмного забезпечення, а також ринку послуг з усього світу. Читати далі »
All About Cryptocurrency Mining
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Головна сторінка » Тести і огляди » Огляд платформи Paxful. Особливості та бонуси для клієнтів

Огляд платформи Paxful. Особливості та бонуси для клієнтів

Розділ: Тести і огляди Без коментарів      
Огляд платформи Paxful. Особливості та бонуси для клієнтів

Paxful - це криптовалютна платформа, що поєднує функціонал Bitcoin-гаманця і peer-2-peer криптовалютного маркетплейсу. Сервіс дозволяє купити Bitcoin, а також торгувати ним в парах з найбільшими криптовалютами (ETH, XMR, BCH, LTC, XRP) і національними фіатними грошима безлічі країн.

Сервіс був створений Реєм Юсефом і Артуром Шабаком в 2014 році і спочатку називався EasyBitz, однак, до початку активної діяльності в 2015 році компанія була перейменована в Paxful. Своєю основною метою Юсеф і Шабак заявили просування і популяризацію p2p-фінансів, а також забезпечення потреби в дешевих способах відправки та отримання грошей. Причому спочатку основним ринком Paxful стала Африка - тут питання дешевих транзакцій стоїть особливо гостро. Надалі компанія почала поступово завойовувати ринки по всьому світу.

Особливості PaxfulГоловний козир Paxful - величезна різноманітність способів оплати. На даний момент їх більше 300 і це число постійно збільшується. Підтримуються як "традиційні" банківські перекази, карти Visa і MasterCard, так і безліч електронних платіжних систем, включаючи PayPal, Qiwi, WebMoney і т.п. Приймаються також і популярні криптовалюти, наприклад, Ethereum і EOS. В цілому, знайти спосіб оплати, який не підтримується Paxful, досить складно - ви можете використовувати навіть подарункові карти авіакомпаній.

Крім того, Paxful надає своїм клієнтам повноцінний Bitcoin-гаманець. На більшості криптовалютних бірж "гаманець" користувача може використовуватися тільки на самій платформі для здійснення угод і не більше того. Гаманець Paxful можна використовувати для оплати товарів і послуг по всьому світу, здійснення переказів і виконання будь-яких інших дій з Bitcoin, які прийдуть вам в голову.

Ну і, головне: як уже згадувалося, Paxful - це однорангова p2p-платформа. Ви купуєте криптовалюту безпосередньо у її власників (і так само безпосередньо її продаєте). У ланцюжку немає ніяких посередників, третіх осіб і зайвих учасників. З одного боку, це знижує ризики для користувачів - ваші кошти завжди знаходяться під вашим контролем. З іншого - гарантує, що комісії на Paxful одні з найнижчих на ринку - від 0,1% при продажу Bitcoin. При купівлі комісія не стягується взагалі.

Єдиний недолік такого підходу - необхідність дотримуватися обережності при здійсненні операцій. Але тут допомагає система репутації продавців і покупців. За безпеку коштів користувачів відповідає досконала система кіберзахисту, що пройшла кілька незалежних аудитів. Крім того, платформа підтримує двофакторну аутентифікацію (2FA), яка дозволяє додатково убезпечити ваші гроші.

Обов'язкове проходження процедури ідентифікації KYC для користування великими сумами на платформі може здатися недоліком. Але, по-перше, без цього сервіс не зміг би працювати в більшості країн світу, а по-друге, умови значно ліберальніші, ніж на більшості криптобірж. Так, для угод обсягом до 1500 доларів США потрібно лише підтвердження e-mail та номер телефону, а до 10 тисяч доларів - тільки верифікація особистості. Підтверджувати свою адресу буде потрібно тільки після перевищення ліміту в 10 тисяч USD.

Само собою, підтримується і мобільний додаток. Причому, на відміну від багатьох інших криптовалютних бірж, в даному випадку версії для iOS і Android дозволяють використовувати всі можливості платформи, а не тільки базові функції.

Окремо варто відзначити недавнє впровадження російськомовної цілодобової техпідтримки. Російський ринок недавно став одним з ключових напрямків експансії Paxful і адміністрація докладає масу зусиль для того, щоб сервіс був максимально зручним для російськомовних користувачів.

Бонуси і оффериПовноцінний і безкоштовний Bitcoin-гаманець сам по собі є досить рідкісною "фішкою", приємно виділяє Paxful на тлі інших криптобірж. Але можливістю використовувати біржовий гаманець для будь-яких своїх потреб бонуси платформи не обмежуються. Багато покупців і, особливо, продавці криптовалют на платформі пропонують свої бонуси. Наприклад, пропонуючи особливо вигідний курс при купівлі на суму більше певного ліміту або при використанні певних способів оплати. Так що на Paxful завжди можна знайти вигідну угоду, потрібна тільки уважність. До того ж, платформа надає навчальні статті та відео, які допомагають новачкам швидше освоїтися і почати торгувати на платформі.

Перспективи PaxfulЗа чотири роки своєї роботи Psxful вже стала одним з лідерів серед пірингових Bitcoin-платформ - за підсумками 2018 року щомісячний обсяг угод на майданчику перевищив 200 мільйонів доларів. При цьому частка Paxful на ринку продовжує зростати і ніяких передумов для припинення висхідного тренду не спостерігається.

Компанія додає нові сервіси, освоює нові ринки і активно розширюється, в той час як більшість конкурентів "спочиває на лаврах". Крім того, Paxful активно займається благодійністю, допомагаючи будувати школи і дитячі сади в Африці. Зараз компанія розглядає варіанти для аналогічних заходів в інших регіонах. І потрібно визнати, що благодійність безпосередньо вигідна і самій компанії - чим краще буде економічна ситуація в регіонах, де живуть користувачі Paxful, тим краще це для платформи.

ВисновокPaxful - зручна платформа для купівлі і продажу Bitcoin, яка до того ж надає безкоштовний повнофункціональний гаманець всім своїм клієнтам просто за факт реєстрації. Безумовно, при виборі продавців і покупців тут, як і на будь-якому іншому p2p-майданчику, необхідно дотримуватися обережності, але продумана система репутації зводить ризик до мінімуму. При цьому популярність платформи гарантує, що відповідну угоду завжди можна знайти без особливих зусиль.
Теги: Bitcoin Ethereum
Вам сподобався матеріал? Подякувати легко!
Будемо вам вдячні, якщо поділитеся цим матеріалом в соціальних мережах:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Ledger Nano X - The secure hardware wallet