CryptoMining.Net
CryptoMining - Майнінг криптовалют
Шановні відвідувачі! Якщо ви цікавитеся актуальною інформацією зі світу Bitcoin і інших криптовалют, а також бажаєте поповнити свій багаж знань в сфері майнінгу (видобутку) Bitcoin і альтернативних криптовалют - ви потрапили в потрібне місце! Ми вітаємо вас на нашому сайті.

Сайт CryptoMining.Net створений з метою актуального інформування всіх, хто цікавиться, найбільш важливою і свіжою інформацією, що стосується, в першу чергу, майнінгу Bitcoin і інших криптовалют. Особливу увагу ми присвячуємо оглядам нового обладнання для майнінгу, програмного забезпечення, а також ринку послуг з усього світу. Читати далі »
All About Cryptocurrency Mining
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Головна сторінка » Тести і огляди » Кращі криптовалюти на алгоритмі PoS

Кращі криптовалюти на алгоритмі PoS

Розділ: Тести і огляди Без коментарів      
Кращі криптовалюти на алгоритмі PoS

У цій статті ми розповімо про деякі відомі криптовалюти, які використовують протокол Proof of Stake (PoS). PoS - це механізм консенсусу, який відрізняється від більш відомого PoW (Proof of Work - доказ роботи) і менш відомого PoB (Proof of Burn - доказ спалювання).

Proof of Stake (PoS) - нещодавно запропонований алгоритм, який дозволяє досягти розподіленого консенсусу з меншими обчислювальними затратами, ніж це потрібно, наприклад, тому ж Bitcoin.

Творець нового блоку вибирається детермінованим способом, перевага віддається нодам з більш високим значенням (часток). Консенсус в кінцевому рахунку дає той же ефект, що і майнінг, без необхідності використання великої кількості енергії для виконання розрахунків.

StratisStratis - це проект, який націлений переважно на компанії і ставить своїм завданням надання рішень BaaS (Blockchain як послуга). Він заснований на добре відомій мові програмування C# і .NET Framework.

З огляду на популярність цієї мови програмування, особливо в середовищі Windows, з часом проект може стати ще більш успішним.

Stratis дозволяє компаніям створювати власні приватні блокчейни, які потім можна інтегрувати в основний блокчейн Stratis.

Токен, який використовується в блокчейні Stratis, називається STRAT.

NEONEO використовує оптимізовану систему Proof-of-Stake, яка називається Debianantine Fault Tolerance (dBFT - система несприйнятливості до відмов).

Найбільш цікавим аспектом системи NEO є той факт, що в якості винагороди за свої послуги, надані цій мережі, користувачі отримують іншу криптовалюту.

Зокрема, кожен раз, коли нода знаходить новий блок, користувачі NEO отримують частку в 7 GAS. Travala, відомий сайт онлайн-бронювання готелів та рейсів за криптовалюти, додав NEO у вигляді одного з платіжних засобів.

LiskЯк і NEO, Lisk використовує модифікований механізм PoS. Методологія розподіленого консенсусу Lisk називається делегованим підтвердженням участі (Delegated Proof of Stake), або D-PoS.

В системі PoS вся мережа бере участь в підтвердженні транзакції, а в системі D-PoS цей тягар не лягає на всю мережу, а знаходиться в руках обмеженого числа делегатів.

Lisk являє собою сайдчейн (вторинний блокчейн) і повний комплект розробки програмного забезпечення (SDK) для створення dApps (децентралізованих додатків) в рамках однієї системи.

Оскільки Lisk схожий на Ethereum, але заснований на загальновідомій мові програмування jаvascript, а не Solidity, в найближчі роки система D-PoS стане більш популярною.

VeChainVeChain - ще одна криптовалюта на основі PoS, яка сьогодні досить популярна. Блокчейн VeChain заснований в 2015 році і орієнтований на індустрію ланцюжків поставок.

Не випадково, в минулому році найбільші світові компанії, такі як Walmart і Amazon Web Services, реалізували з мережею кілька спільних проектів.

VeChain виглядає успішним і поза ділових аспектів, зважаючи на численні щоденні транзакції в мережі.
Теги: Stratis NEO Lisk VeChain
Вам сподобався матеріал? Подякувати легко!
Будемо вам вдячні, якщо поділитеся цим матеріалом в соціальних мережах:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Ledger Nano X - The secure hardware wallet